“До будинку потрапив снаряд“: Світлана Лобода розповіла, як їй вдалося врятувати бабусю з Ірпеня

Автор: Анастасия Березовская

Українська співачка Світлана Лобода пережила справжній жах, дізнавшись, що Росія розпочала повномасштабну війну проти її країни. Вона дуже переживала за свою 85-річну бабусю, яка була в Ірпені, коли місто обстрілювали російські окупанти.

“До будинку потрапив снаряд“: Світлана Лобода розповіла, як їй вдалося врятувати бабусю з Ірпеня - today.ua

В інтерв'ю українська співачка вперше розповіла, як їй вдалося врятувати близьку родичку, і що якби вона не поїхала, то могла загинути.

"Ми думали, що вже не встигнемо, ми плакали і молилися. У бабусі цукровий діабет, і вона два дні пробула без інсуліну, бо нікого не було поряд, щоб допомогти. А доставка ліків була на той час утруднена - йшли обстріли, – розповіла Світлана Лобода. – Нам все ж таки вдалося знайти машину, яка через поля, об'їзними шляхами, приїхала до будинку бабусі. Довелося виламувати двері. Цього дня її квартира ще була ціла, а от сусідня потрапила під обстріл. Через день ми змогли врятувати та вивезти бабусю Машу, а за два дні до її будинку потрапив снаряд”.

“До будинку потрапив снаряд“: Світлана Лобода розповіла, як їй вдалося врятувати бабусю з Ірпеня Торік у листопаді бабусі Світлани Лободи виповнилося 85 років. Тоді зірка присвятила родичці дуже зворушливе вітання у соціальних мережах, відзначивши, що бабуся Марія дуже багато зробила для її сім'ї та допомагала виховувати сестричок:

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"З днем народження нашу улюблену бабусю Машу (Комаренко Марія)! Наша "Швидка Допомога"! 85 років — це серйозний вік. Своє життя ти присвятила моїй родині, допомогла виростити моїх дівчаток — Ксюшу та Світлу! При першому ж поклику ти була в мене. Ти допомогла виростити сина моїй сестричці Свєті. І ми вдячні тобі за все, що ти робила для нас".

Нагадаємо, Світлана Лобода переписала своє майно в РФ на охоронця: співачка відповіла на чутки.