В 11 регіонах України посилили карантин: заява глави МОЗ

В 11 регіонах України посилили карантин: заява глави МОЗ - today.ua

Майже половина території України знову опинилася в умовах жорсткого карантину. Епідемія коронавіруса змусила владу країни піти на рішучі заходи. Найгірше епідситуація виглядає в західній частині держави.

У ході чергового брифінгу в п'ятницю, 3 липня 2020 р, глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов розповів, що 11 областей країни вирішено повернути в рамки посиленого карантину, оскільки вони не відповідають критеріям МОЗ.

Міністр охорони здоров'я нагадав, що в постанові уряду визначено 4 критерії, відповідно з якими можуть бути посилені протиепідемічні заходи та обмеження. Максимально напружена ситуація на даний момент, уточнив Степанов, в Закарпатті, Волинській, Рівненській та Львівській областях.

В 11 регіонах України посилили карантин: заява глави МОЗПосилять карантин також у Києві, Київській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Чернігівській, Харківській, Донецькій областях.

За словами міністра, в Україні 11 регіонів перевищують встановлені критерії і за ними обласні санлікарі подали заяви про посилення карантинних заходів.

«Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тисяч населення, а сьогодні ми вже перебуваємо на рівні 59,7 на 100 тисяч, ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення ЗНО і вважали його за станом на 22 червня. Тобто якщо б тоді цей показник перевищив 60, ми приймали б рішення про перенесення ЗНО», – пояснив Максим Степанов.

Станом на 3 липня в Україні було зафіксовано 46 763 лабораторно підтверджених випадки Covid-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужали.

Нагадаємо, раніше у Центрі громадського здоров'я при МОЗ України оприлюднили оновлені статистичні дані по захворюваності в країні коронавірусною інфекцією.

Вирушаючи у відпустку поставте в морозилку склянку з монеткою: дуже цінна порада
Деякі люди перед від'їздом з дому ставлять в морозильну камеру свого холодильника склянку, в яку поміщають звичайну монетку. Для чого це потрібно? ...
П'ять правил, щоб огірки в банках не вибухали
Багато господині знають, що огірки вельми вибагливі овочі. Консервування їх на зиму нерідко обертається повною втратою продукту. Через пару днів після...
Астролог, який передбачив перемогу Зеленського, заявив, що місцевих виборів в Україні не буде
Місцеві вибори в Україні можуть скасувати в останній момент. Це буде політичне рішення, оскільки деякі люди не захочуть залишати насиджених місць. Нов...
У Німеччині прокинувся древній вулкан: земля вже почала швидко підніматися
На території сучасної Німеччини близько 13 тисяч років тому вивергався величезний підземний вулкан. Вчені виявили, що найдавніший кратер почав проявля...
Заворотнюк не з'явиться на публіці ще довго: чому актриса вирішила ховатися
Хвороба дуже сильно змінила зовнішність знаменитої няні Віки. Подробиці розкрила колишня співробітниця театру імені Чехова Світлана Веселова. Жінка ро...