Українців чекає трикратне підвищення зарплат: коли і на скільки

Автор: Шевченко Лилия

Уряд України планує найближчим часом істотно підвищити рівень мінімальних зарплат. Причому, робити це будуть в кілька етапів. Перше підвищення вже зовсім скоро...

Українців чекає трикратне підвищення зарплат: коли і на скільки - today.ua

Як відомо, перше підвищення мінімалки заплановано на вересень 2020 року. Потім, в 2021-му році планують підняти мінімалку ще двічі. Отже, рівень зарплат піднімуть аж на 40 відсотків. В результаті, якщо план уряду буде реалізовано, то за найближчі 10 – 12 місяців мінімалка в Україні буде дорівнювати 6500 гривень.

Нагадаємо, що в січні 2020 року мінімальні зарплати в Україні зросли до 4723 гривень.

1 вересня планується підняти мінімалку до 5000 гривень.

Популярні зараз

Нацбанк України випустив нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

Португалія найближчим часом передасть Україні гелікоптери Ка-32

В Україні обвалилися ціни на продукти: скільки коштують м'ясо, риба, яйця та гречка у середині квітня

У Раді пропонують підвищити тариф на електроенергію для населення до рівня собівартості

Українців чекає трикратне підвищення зарплат: коли і на скількиДалі, з нового року мінімальну зарплату хочуть підняти відразу на 20 відсотків (1 тисяча гривень) до 6000 гривень.

А потім буде ще одне підвищення, 8,3 відсотка (500 гривень). Таким чином, з 1 липня 2021 року мінімальна зарплата в Україні становитиме 6500 гривень.

Варто зазначити, що підвищення мінімалки поки тільки заплановано урядом, ні для кого не секрет, що подібні плани можуть і не бути реалізованими в силу різних причин. До того ж, експерти вважають, що в державі немає жодних обґрунтувань і передумов для підвищення мінімальної зарплати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«В економіці нічого такого не відбувається, щоб так різко зростали доходи, відповідно, немає для цього жодних причин, крім популістських», - розповів аналітик Сергій Фурса.

Не вщухають в Україні суперечки щодо майбутнього нинішньої молоді. Деякі економічні експерти пророкують крах пенсійної системи, яка позбавить українців всіх пенсійних накопичень.