Україна чекатиме «справжню» вакцину від коронавіруса: Зеленський не довіряє російським препаратам

Володимир Зеленський заявив, що Україні не потрібна російська вакцина від коронавірусної інфекції. За словами президента, країна буде чекати, коли в Європі розроблять свій «справжній» препарат від COVID-19.

Україна чекатиме «справжню» вакцину від коронавіруса: Зеленський не довіряє російським препаратам - today.ua

Президент України на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук розповів співвітчизникам про підсумки минулого в Брюсселі саміту Україна-ЄС. У цьому повідомленні Володимир Зеленський детально зупинився на темі вакцинації населення від коронавіруса.

Незважаючи на те, що глава РФ заявив про готовність надати Україні російську вакцину для боротьби з епідемією COVID-19, Володимир Зеленський сказав, що Україна буде чекати, коли розроблять «справжню» вакцину в Європі.

«Євросоюз підтвердив, що допоможе Україні отримати справжню вакцину, коли вона з'явиться і не буде викликати сумнівів у вчених. Тому не раджу дуже вірити в передвиборні "ініціативи" окремих циніків, які вже вакцинувалися неперевіреними засобами», - написав Володимир Зеленський в Фейсбук.Україна чекатиме «справжню» вакцину від коронавіруса: Зеленський не довіряє російським препаратам «Окремими циніками» президент України назвав главу політичної ради партії «Опозиційною платформи - За життя» Віктора Медведчука, який зустрівся з Володимиром Путіним. В ході зустрічі було обговорено питання поставок російської вакцини в Україну. Крім того, Медведчук повідомив, що перевірив на собі і своїй родині ефективність препарату.

Нагадаємо, раніше екс-очільник Закарпаття Геннадій Москаль засумнівався в тому, що у чинного президента України є вища освіта. Колишній чиновник відправив запит до Кривого Рогу, щоб йому надали дипломну роботу Володимира Зеленського.