Трендовий колір лаку: Селена Гомес показала наймодніший манікюр осені 2022

Американська співачка Селена Гомес оновила манікюр, обравши трендовий колір лаку. Вона нанесла ефектний відтінок, який особливо популярний восени 2022 року.

Трендовий колір лаку: Селена Гомес показала наймодніший манікюр осені 2022 - today.ua

У жовтні на піку популярності оригінальний колір тауп (taupe). Йдеться про гарний відтінок, який складно описати. Хтось називає його "грибним", але це суміш коричневого з сірим, бузковим та пудровим тонами. Він виглядає нетривіально та підкреслює красу пальців. Селена Гомес попросила зробити такий манікюр свого нейл-стиліста Тома Бачика.

Виконавиця хіта Love You Like A Love Song показала свою руку. Вона наростила нігті та прикрасила вказівний палець вишуканим кільцем із білого золота. Цікаво, що такий колір краще наносити без дизайну, як це зробила Селена.

Трендовий колір лаку: Селена Гомес показала наймодніший манікюр осені 2022

Такий колір допоможе створити стриманий та універсальний образ. Його оптимально використовувати тим дівчатам, які мають дотримуватись дрес-коду.

Тауп рідко вибирають на палітрі лаків у літній період. Він елегантний та строгий, ніби створений для осіннього та зимового періодів. При цьому відтінок можна наносити як на короткі, так і довгі нігті. Однак на довгих він виглядає ефектніше. Намагайтеся вибирати пігментовані гель-лаки, щоб вони лягали рівним щільним шаром без пробілів.

Трендовий колір лаку: Селена Гомес показала наймодніший манікюр осені 2022

Такий відтінок особливо популярний у візаж. Серо-коричневий часто рекомендують використовувати для макіяжу брюнеток і шатенок. З ним їхні брови виглядають доглянуто та акуратно, але при цьому візуально не обтяжують очей.

Нагадаємо, який манікюр краще зробити для коротких нігтів – нейл-стилісти запропонували чотири трендові дизайни.