Триповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у США

Автор: Анастасия Березовская

Після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України дружина Андрія Бєднякова з дочкою полетіла до США. Там вони облаштували собі квартиру, і там Настя Коротка готується до народження другої дитини.

Триповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у США - today.ua

Цими днями сьомий день народження відзначила донька українського ведучого. Зіркова матуся показала, чим радувала спадкоємницю за кордоном.

Напередодні разом із Ксюшею Настя ходила магазинами, щоб купити святкову сукню. На диво мами, дівчинка відмовилася від вбрання принцеси, а обрала дуже просте та скромне вбрання. Триповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у США

"Обрала собі сукню на день народження. Каже, я не люблю блискітки!!! Тобто? Відколи? Сукня 20 доларів в супермаркеті. Дуже економна дівчинка", - зазначила дружина Андрія Бєднякова.

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Почалася масштабна перевірка українських біженців у Німеччині: що робитимуть з ухилянтами

Зіркова матуся порівняла фото доньки в день її появи на світ і сучасне, здивувавшись, "як із такої манюні виросла така крихта".

Триповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у СШАТриповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у США Усю ніч із друзями дружина Андрія Бєднякова готувала сюрприз для доньки: надували повітряні кулі у рожевих відтінках та велику букву у формі цифри 7, а також збирали розкішний триповерховий ляльковий будиночок.

Триповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у США

"Готували всю ніч для Ксені сюрприз, - зауважила Настя Коротка. - Кулі здулися, та кому вони потрібні, коли там така хатинка. Ксенія дуже мріяла про неї".

Вранці, коли дівчинка побачила свій подарунок, то не могла стримувати емоції – вона стрибала, широко посміхалася та плескала в долоні.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Триповерховий ляльковий будиночок та нова сукня: дружина Андрія Бєднякова показала, як відзначила 7-річчя доньки у США Зірковий татко, зважаючи на все, не зміг приїхати на день народження своєї крихітки, оскільки він знаходиться в Києві.

Нагадаємо, Андрій Бєдняков розповів, як його близькі тікали з окупованого Маріуполя – окупанти роздягали до трусів.