ТОП-3 найнадійніших дизельних двигунів європейського складання, які служать десятиліттями

Названі європейські автомобілі із найнадійнішими дизельними двигунами. Такі силові агрегати не підведуть навіть у тому випадку, коли пробіг транспортного засобу перевищує середньостатистичні норми.

ТОП-3 найнадійніших дизельних двигунів європейського складання, які служать десятиліттями - today.ua

Mercedes-Benz

Знаменитий бренд Mercedes-Benz у далекому 1983 випустив лінійку надійних дизельних моторів ОМ601. Пізніше їм на зміну прийшли ще якісніші силові агрегати ОМ611 і ОМ646. Дані двигуни встановлювали на автомобілі C та E-Class, а також на комерційні Vito та Sprinter. Автолюбителі оцінили надзвичайну надійність і витривалість даних дизельних двигунів, які продовжують добре працювати до 500 000 кілометрів пробігу.

BMW

Шестициліндровий рядний M57 вважається найнадійнішим дизельним двигуном BMW останніх десятиліть. Такими двигунами оснащували BMW X6 їх до 2010 року. Проблем із двигуном даної версії зазвичай не виникає до 300 000 кілометрів пробігу. Крім того, експерти стверджують, що BMW має ще один надійний вид дизельних двигунів - це дволітровий N47TU.

ТОП-3 найнадійніших дизельних двигунів європейського складання, які служать десятиліттями Volvo

Шведська марка авто випустила на початку 2000-х років лінійку дуже надійних та витривалих дизельних моторів 244T. Їхньою відмінністю була проста конструкція і висока зносостійкість. Але була і своя "ахіллесова п'ята" – форсунки. Двигуни, які прийшли на зміну 244T, стали складними технічними та набагато менш захищеними від зношування.

Дізнайтеся також, як збільшити ресурс двигуна без допомоги фахівців.