ТОП-10 фактів про дружину Джо Байдена, яка може стати першою леді США

Поки Джо Байден очікує остаточного оголошення результатів президентських виборів в США і вже приймає вітання з перемогою, наприклад, від України, давайте дізнаємося десять фактів про можливу майбутнью першу леді - Джилл Байден. Хто ця жінка, і чому вона присвятила своє життя?

ТОП-10 фактів про дружину Джо Байдена, яка може стати першою леді США - today.ua

1. Джилл Джейкобс (Байден) народилася в Нью-Джерсі, дитинство провела в Пенсільванії. Мати була домогосподаркою, а батько працював в банку касиром.

2. Працювати почала з 15 років, влаштувавшись в кафе офіціанткою. Після закінчення університету викладає англійську мову ось уже чотири десятки років. Встигла попрацювати вчителем в громадських коледжах, в державній загальноосвітній школі і в психіатричній клініці для підлітків.

3. Джилл вийшла заміж за Джо Байдена в далекому 1977-му році. У них є спільна дочка Ешлі, а також Джилл і Джо разом ростили синів політика від минулих відносин Бо і Хантера. У віці 46 років від онкології Бо в 2015-му році помер.

4. Джилл Байден - має магістерські ступені: одну в сфері педагогіки, а іншу - англійської літератури, а також дружина Джо Байдена доктор наук в галузі педагогіки. Свою Докторську дисертацію вона захистила в 2007 р, у віці 55 років.

5. Джилл Байден є єдиною в історії США жінкою, яка паралельно з обов'язками другої леді не припиняла працювати, вона викладала англійську мову і літературу в громадському коледжі Північної Вірджинії. Термін був немаленький: Джо Байден був віце-президентом США з 2009 по 2017 роки. ТОП-10 фактів про дружину Джо Байдена, яка може стати першою леді США 6. Не збирається Джилл Байден припиняти викладацьку діяльність і в разі, якщо її чоловік стане президентом США, а вона, відповідно, першої леді.

7. Джилл Байден усіма силами намагається зробити в США навчання в коледжах безкоштовним, щоб отримати професію могли всі діти без винятку.

8. Дружина Джо Байдена - активний борець за права військових, заради просування своєї мети Джилл стала активісткою організації Delaware Boots on the Ground. Будучи другою леді Джилл Байден регулярно відвідувала військові бази в США і за їх межами.

9. Джилл Байден в підтримку військовослужбовців США написала дитячу книгу Do not Forget, God Bless Our Troops ( «Не забувайте про наших солдатів, бережи їх Бог»).

10. Саме Джилл Байден є засновницею програми по боротьбі з раком грудей в США - «Ініціатива Байден по здоров'ю грудей» (1993 р).

Відзначимо, що політична ситуація в США після виборів досить нестабільна. Дональд Трамп заявив, що команда Джо Байдена «вкрала» у нього перемогу.

Курс долара на початку грудня продовжить рости, на це є причини - експерт
На початку грудня курс долара щодо гривні продовжить рости. Для цього є об'єктивні причини, поділився з виданням fakty старший аналітик компанії “Альп...
Коронавірус в Україні перед вихідними показав новий антирекорд: найбільше хворих у Києві
МОЗ України зафіксував новий антирекорд за кількістю нових випадків зараження COVID-19. Найбільше хворих виявилося в українській столиці, а також в Од...
Прогноз погоди на вихідні: мокрий сніг обрушиться на Україну в найближчий уїк-енд
Схоже, локдаун вихідного дня, підтримує природа. У вихідні майже вся територія України опиниться у владі атмосферного фронту, який принесе з собою сні...
Кішки з блакитними очима - п'ять найкрасивіших порід
Домашні кішки бувають дуже красивими і навіть зачаровують. Експерти назвали п'ять порід кішок з яскраво-блакитними очима, зовнішність яких вражає і за...
Як приготувати смачний червоний борщ з магазинною заправкою за півгодини
Безумовно, самий смачний і корисний для здоров'я червоний борщ можна приготувати тільки з натуральних і якісних продуктів. Але що робити, якщо часу зо...