Тоня Матвієнко повернулася в Україну і показала зворушливу зустріч-сюрприз із чоловіком та мамою: аж сльози навертаються

Відома українська співачка Тоня Матвієнко на самому початку повномасштабної війни разом із дочками виїхала за кордон. Вона побувала у Португалії, Німеччині та Англії. І ось через п'ять місяців повернулася додому до Києва. Артистка влаштувала чоловікові та мамі сюрприз, а їхню реакцію показала на відео.

Тоня Матвієнко повернулася в Україну і показала зворушливу зустріч-сюрприз із чоловіком та мамою: аж сльози навертаються - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Тоня Матвієнко опублікувала відео, показавши, як прийшла на виступ чоловіка у Києві, щоб порадувати коханого. Мабуть, Арсен Мірзоян не знав, що дружина нарешті їде додому. Він був дуже радий, обіймаючи кохану дружину та дочку – 6-річну Ніну, а глядачі у залі із захопленням аплодували щасливій родині.

"Приїхали", - коротко наголосила у підписі співачка.

Також вона показала реакцію своєї мами – 74-річної Ніни Матвієнко, яка була у нестямі від щастя та радості, побачивши на порозі свого будинку дочку та онуку. Артистка дуже сильно чекала їх повернення всі ці місяці, неодноразово відзначаючи, як їй важко і самотньо без них.

"Зустріч із мамою", - зазначила Тоня Матвієнко у публікації.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Народна артистка України скрикнула від подиву та щастя, і одразу кинулася обіймати своїх кровинок. Зустріч була дуже емоційною, а шанувальники у коментарях зізналися, що й самі ледве стримували сльози від відео.

Невідомо, як надовго Тоня Матвінко повернулася до України, і чи поїде знову.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що Тоня Матвієнко відправила дочку до школи за кордоном.