Тест на уважність: знайдіть собаку серед білих ведмедів за 40 секунд

Автор: Шевченко Лилия

Спробуйте відшукати собачку серед кумедних білих ведмедів. Малюк постарався гарненько сховатися, але його мордочку відмінно видно. Треба лише її побачити. Зробіть це за 40 секунд!

Тест на уважність: знайдіть собаку серед білих ведмедів за 40 секунд - today.ua

Тест на уважність допомагає розвинути концентрацію уваги, вміння помічати неочевидні і приховані на перший погляд речі. Такі головоломки тренують не тільки зір і мозок, але ще і психіку.

Ваше сприйняття світу почне змінюватися, якщо ви будете регулярно проходити тести на уважність. Незабаром вже ніщо не зможе сховатися від вашого допитливого погляду.

Важливо пам'ятати, що тест на уважність передбачає не тільки знаходження схованих деталей. Вирішити задачу необхідно точно в строк. Наприклад, відшукати собачку на картинці, де зображено безліч білих ведмедів, слід не більше ніж за 40 секунд.

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо впораєтеся з головоломкою раніше, значить, вашій уважності, кмітливості і вмінню концентруватися можна тільки позаздрити. Мало хто взагалі може знайти собачку на цій картинці.

Тест на уважність: знайдіть собаку серед білих ведмедів за 40 секундУ будь-якому випадку, результат необхідно закріпити. Пройдіть ще один тест на уважність. На запропонованому фото сховався кіт. Тварина на самому видному місці, але, чомусь, лише одиницям вдається її виявити за вказаний проміжок часу.