“Така ніжна стала“: 47-річна Наталія Могилевська без макіяжу заспівала переможну пісню України

Українська співачка Наталія Могилевська вирішила порадувати фанатів та записала відео, в якому Путін нібито розхвалює Володимира Олександровича (Зеленського), після чого виконала переможну пісню України.

“Така ніжна стала“: 47-річна Наталія Могилевська без макіяжу заспівала переможну пісню України - today.ua

Відео виконавиця записала у своєму будинку в Києві, представши в кадрі в несподіваному образі. Наталя Могилевська відмовилася від макіяжу, і розпустила трохи підкручене волосся.

У гумористичному ролику співачка поцікавилася, чи хтось хоче передати нашому президенту Володимиру Олександровичу щось хороше, і вставила вирізку з виступу Путіна, в якому російський диктатор нахвалює когось на ім'я Володимир Олександрович. Після цього зірка здивувалася, невже Україна виграла війну, а вона все пропустила, адже в неї не готова переможна пісня.

"Почала писати переможну пісню", - зазначила у публікації Наталія Могилевська.

Думка шанувальників розділилася – хтось покрутив біля скроні, а хтось захопився почуттям гумору та позитивним настроєм артистки.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Наталія Могилевська (@nataliya_mogilevskaya)

"Неперевершена", "Ви нестримна, палка і феєрична!! Люблю", "Супер, ви просто супер", "Наталя - ви диво!", "Геніально", "Візулізація!! Ви супер! Вже скоро", "Наташа, яка ви мила, ніжна стали", - пишуть шанувальники.

Нагадаємо, Наталія Могилевська розповіла, як намагалася збити дрон-камікадзе над своїм будинком: "Було дуже страшно".