LOBODA відкрила благодійний світовий тур повним аншлагом в Празі

Автор: Анастасия Березовская

Українська співачка LOBODA 17 квітня виступила на сцені “Forum Karlin” із сольним шоу, яке стало дебютним у рамках нового благодійного світового туру. На концерті пролунали як хіти співачки, так і свіжі пісні з нового альбому “Made in U”. Україномовна платівка з першої години прем'єри набула рекордної популярності в Україні і кілька разів піднімалася до топ-чартів Чехії.

LOBODA відкрила благодійний світовий тур повним аншлагом в Празі - today.ua

“Сьогодні особливий концерт, я дуже хвилююся, бо я вперше виконаю пісні з мого нового альбому, а це особлива відповідальність. В Україні більше року триває жахлива війна і я дякую людям Чехії за підтримку, яку вони надають українцям” - звернулася до переповненої зали шанувальників Світлана Лобода на початку концерту.

Відомо, що частину прибутку з кожного шоу протягом року LOBODA відправляє на відбудову та відновлення рідного міста Ірпінь. А гроші від прослуховування альбому “Made In U” на стрімінгових майданчиках спрямовуються на купівлю та встановлення нового будинку для родини медсестри з-під Києва, яка втратила житло через війну.

LOBODA відкрила благодійний світовий тур повним аншлагом в Празі

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Концерт в Празі став для співачки дійсно унікальним - на сцені "Forum Karlin" артистка, разом з новими хореографічними постановками, вперше наживо виконала хіти "Градус 100", "Дівчина", "Грінго", "Курок" і "Карма" з нового альбому, а також здивувала зворушливим сюрпризом. Завершальну композицію "Щедрик" Світлана Лобода виконала разом з юними талантами з дитячої благодійної організації "Кроки Добра", яка допомагає маленьким біженцям з України та їхнім матерям, а також функціонує як загальноосвітній центр, де діти займаються вокалом та виступають на різних заходах у Празі.

LOBODA відкрила благодійний світовий тур повним аншлагом в Празі

Сьогодні зі мною на одну сцену вийдуть діти з України. 20 малюків із благодійного дитячого освітнього Центру “Кроки Добра”. З усіх куточків України від 6 до 15 років. Ми всі знаємо, що спів та музика лікує” - представила юні обдарування Світлана Лобода.

Виступ співачки викликав абсолютний фурор серед жителів Праги - жива черга з шанувальників, які чекали на зустріч із улюбленою артисткою, тяглася на десятки метрів. З гордістю піднімаючи українські прапори у повітря, глядачі довго не хотіли відпускати кумира, і кілька разів викликали на біс, скандуючи в унісон “LOBODA”. Співачка звикла дивувати різноманітністю і до нового шоу приготувалася з фірмовим розмахом, залучаючи найкращих спеціалістів індустрії.

LOBODA відкрила благодійний світовий тур повним аншлагом в Празі

«Я продовжую робити те, що вмію найкраще – створювати пісні, віддавати людям себе на сцені, а головне, що це сьогодні дає можливість мені допомагати та вкладати у наше вільне майбутнє в Україні.

Наші зустрічі особливі і сьогодні вони наповнені іншим змістом - поринути у світ музики, відірватися на кілька годин від зовнішнього і при цьому знати, що кожна ваша присутність допомагає десяткам сімей повернутися до рідної землі у відновлені будинки.

І я впевнена, що незабаром ми прийдемо до того, за що все так боремося - до перемоги. Кожне шоу Made in U - це ще один виклик смутному часу, коли ми живемо. До зустрічі на концерті у вашому місті!» – коментує початок світового благодійного туру Світлана Лобода.

LOBODA відкрила благодійний світовий тур повним аншлагом в Празі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наступні шоу артистки відбудуться у Німеччині, Австрії, ОАЕ, Ізраїлі, Азербайджані, Грузії, Латвії, Іспанії, Португалії та Молдові.

Нагадаємо, Світлана Лобода розповіла про пластику обличчя.