Субсидії видадуть готівкою: до чого призведе повна монетизація пільг в Україні

Автор: Шевченко Лилия

Кабінет міністрів України має намір змінити систему надання громадянам субсидії, перевівши її в готівковий формат. Дана інформація опублікована на сайті уряду держави.

Субсидії видадуть готівкою: до чого призведе повна монетизація пільг в Україні - today.ua

Таким чином, люди, що опинилися в складних життєвих умовах, а також ті, хто потребує соціальної допомоги за законом України, будуть отримувати гроші від держави, якими і будуть розплачуватися за комуналку та ін.

Крім того, в Кабміні хочуть зробити виплату субсидій адресною, шляхом перегляду існуючої на сьогоднішній день системи пільгових посібників і допомоги в оплаті соцпослуг.

Субсидії видадуть готівкою: до чого призведе повна монетизація пільг в УкраїніФінансову допомогу надаватимуть у відкритті власної справи, реорганізації також підлягає інститут соціального інспектування. У той же час, малозабезпечених громадян вирішено стимулювати шукати роботу, щоб вони самі могли підвищити свій рівень життя.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Також у Кабміні посилять систему перевірки, щоб виключити зловживання з боку громадян, які намагаються дістати допомогу від держави, не маючи на те достатніх підстав.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

У період карантину за повторним оформленням субсидії звертатися не варто, в уряді запевнили, що ніхто не буде позбавляти допомоги українців у цей складний для всіх час.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні пенсії знизяться до 20 відсотків. До чого призведе незабаром масштабна реформа Пенсійного фонду країни?