Страшний смерч пронісся над Україною: зруйновані житлові будинки і повалені дерева

Автор: Шевченко Лилия

Під Херсоном пронісся вже другий за останній місяць смерч. Ураган був настільки сильним і руйнівним, що всього за десять хвилин встиг пошкодити більше десятка житлових будинків і повалити безліч дерев.

Страшний смерч пронісся над Україною: зруйновані житлові будинки і повалені дерева - today.ua

Потужний ураган обрушився на село Сиваське, Новотроїцького району, Херсонської області. Пориви вітру були такої сили, що багаторічні дерева були просто знесені. Ряд будинків в селищі залишилися без дахів.

«Ніколи у нас в селищі такого не було, навіть дід мій не розповідав про таке», - розповів представникам ЗМІ один з місцевих жителів.

Сільський голова Віктор Батрановский повідомив, що смерч завдав величезної шкоди селищу і його жителям. За попередніми підрахунками, сума збитків перевищує 62 тисячі гривень.

Популярні зараз

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні з 1 березня проіндексували пенсії: деяким громадянам доведеться чекати до квітня

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 березня: хто зможе платити на 40% менше

Новий законопроект про мобілізацію: у Раді повідомили, кого звільнять від призову до ЗСУ

https://www.youtube.com/watch?v=tI_b4Cj4TpQ&feature=emb_logo

Для якнайшвидшої організації надання допомоги місцевим жителям, оселі яких постраждали від руйнівного урагану, була створена спеціальна комісія. Експерти займаються оцінкою ушкоджень, після чого буде вирішено питання про суму адресної компенсації збитків.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що на початку літа 2020 р потужний смерч пронісся в селищі Хорли Херсонської області. Місцеві жителі розповіли, що раніше ніколи не бачили такого потужного природного явища.

Нагадаємо, тиждень тому потужний торнадо спостерігали жителі Тернопільської області. Очевидці зняли гігантську чорну воронку, що піднімається від землі і до хмар, на відео. Багатьом дане явище нагадало американський штат Техас, де торнадо – звичайне явище.