Шість українських вузів потрапили в рейтинг кращих університетів світу: вчитися там престижно

Відразу шість університетів України потрапили в ТОП кращих вищих навчальних закладів світу. У які вузи країни варто подати документи, заради отримання відмінної освіти?

Шість українських вузів потрапили в рейтинг кращих університетів світу: вчитися там престижно - today.ua

При складанні рейтингу, експерти брали до уваги репутацію університету в академічному середовищі, оцінку рівня підготовки випускників роботодавцями, а також співвідношення викладачів і студентів, популярність і цитованість наукових публікацій.

Шість українських вузів потрапили в рейтинг кращих університетів світу: вчитися там престижноУ п'ятірку лідерів рейтингу найкращих вишів світу зайняли Массачусетський технологічний інститут, університети Стенфорда, Гарварду і Оксфорду, а також Каліфорнійський технологічний інститут.

Також у списку опинилися кращі університети Китаю, Сінгапуру, Німеччини, Канади та Швейцарії. В один ряд з ними стали Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна; Харківський політехнічний інститут; Київський національний університет імені Т.Шевченка ; Сумський державний університет; Київський політехнічний інститут імені Сікорського; Національний університет «Львівська політехніка».

Дана інформація точно стане в нагоді українським випускникам шкіл, які планують подавати документи до університетів країни. Як бачимо за рейтингом, зовсім нема чого їхати з батьківщини, заради отримання якісної освіти. У шести вузах України можна не гірше опанувати знання і навички майбутньої професії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українка з міста Дніпро потрапила в Книгу рекордів Гіннесса. Чим прославилася на весь світ і на віки талановита днепровчанка?