Сім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкою

У всьому світі, за винятком України, розпочалися приготування до різдвяних та новорічних свят. Знаменитості не виняток. Дженніфер Лопес і Бен Аффлек разом із їхніми п'ятьма дітьми вирушили на маркет, щоб вибрати собі зелену красуню, яку вони поставлять у своєму розкішному новому будинку в Лос-Анджелесі.

Сім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкою - today.ua

Зіркова сім'я потрапила до об'єктивів папараці у Місті гріхів. Дженніфер Лопес взяла своїх 14-річних близнюків Емму та Макса на шопінг, а Бен Аффлек покликав свою дочку Вайолет, якій днями виповнилося 17 років, 13-річну дочку Серафіну та 10-річного сина Самюела.

Американська виконавиця обрала чудове вбрання для походу за ялинкою. Її вибір упав на трендові широкі джинси блакитного відтінку з високою посадкою, білий топ, білі кросівки та стильне зелене пальто у гусячу лапку. Волосся Дженніфер Лопес залишила розпущеним і нанесла ніжний макіяж.

Сім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкоюСім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкоюСім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкою

Бен теж виглядав дуже стильно в темних джинсах, нюдовій худі і кросівках під колір вбрання.

Сім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкоюСім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкою

Примітно, що єдина дочка Джей Ло і спадкоємиця Бена Аффлека, як і раніше, одягаються як хлопчики. Емма одягла кеди, карго та вінтажний об'ємний светр, а Серафіна – джинси, кеди та спортивне худі.

Сім'я у повному складі: Дженніфер Лопес та Бен Аффлек із дітьми сходили за ялинкою

Нагадаємо, 53-річна Дженніфер Лопес у небесно-блакитних легінсах та укороченій вітровці похвалилася спортивною фігурою.