Наймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделі

Незабаром в Україні похолодає, але сильні морози – не причина відмовитись від гарних речей. Багато дівчат та жінок віддають перевагу пуховикам – вони барвисті, теплі та недорогі. Стилісти назвали чотири наймодніші моделі на зиму 2022-2023.

Наймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделі - today.ua

Пуховики давно став універсальним верхнім одягом, який підійде на кожен день. Вони поєднуються практично з будь-яким стилем, візуально омолоджують та додають образу легкості та невимушеності. У наступному сезоні жінки, які хочуть максимум уваги, можуть звернути увагу на такі моделі.

Оверсайз

Наймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделіНаймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделі

Як короткі, так і довгі моделі краще вибирати об'ємними. Такі зараз на піку популярності. Щоб не перетворитися на "колобок", важливо підкреслити талію та акцентувати увагу на грудях.

Обирайте варіанти із поясом. Для худеньких модниць обмежень немає - масивний пуховик пуховик створить контраст із фігурою - і вона виглядатиме ще тендітнішою.

Максі

Наймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделі

Тренд на короткі пуховики зник, зараз молодь робить ставку на зручність. Моделі максі повністю виконують своє завдання та утеплюють свою володарку. У таких красуні повністю сховані від холоду. Пуховик краще поєднувати не з високими чоботами, а з черевиками або утепленими кросівками.

З хутром

Наймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделіНаймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделі

Хутро також залишається модним у майбутньому сезоні, проте його точно не повинно бути на капюшоні. Такі моделі давно втратили актуальність. А ось зі вставками на кишенях, унизу або на підкладці пуховика – відмінний вибір.

З принтом

Наймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделіНаймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделіНаймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделіНаймодніші пуховики на зиму 2022-2023: названі чотири трендові моделі

Принтовані моделі пуховиків - одні з найбільш популярних. Вони зовсім не виглядають дитячими, як может здатися спочатку. Важливо вибрати оригінальні малюнки – і образ заграє новими фарбами, стане молодіжнішим та зухвалішим.

Нагадаємо, як ефектно поєднувати пуховик із головними уборами - названо основні тренди майбутньої зими.

ДЖЕРЕЛОУНИАН