Найкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зими

Чи можна створити позачасовий гардероб, який би роками не виходив із моди? Можна. І це доводить володарка титулу "Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях, яка показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зими.

Найкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зими - today.ua

Купуючи у свій гардероб класичні речі актуального крою – не трендові, можна створити капсулу на роки. Ці речі завжди будуть стильними та сучасними, незважаючи на те, що пролежали у шафі кілька років.

Це довела Ганна Неплях. Вона перепостила своє торішнє фото із Києва, зроблене в середині грудня 2021 року. У кадрі королева краси постала у чудовому образі, який виглядає сучасним та стильним.

На знімку Анна Неплях зображена у світлому трикотажному костюмі з широкими брюками та подовженим светром, високих коричневих замшевих черевиках на шнурівці, рудій укороченій дублянці без зайвого декору та шапочці-біні від відомого бренду.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Анна Нéплях | Hanna Nepliakh (@neplyah)

Все в образі королеви краси виглядає досить просто – немає складних речей, фактур, проте є стиль. Трикотажні костюми - чудова заміна спортивним костюмам із джоггерами. Він виглядає свіжішим, а штани та светр можна комбінувати з іншими речами. Черевики завдяки кольору і матеріалу виглядають цікавіше за класичні чорні чоботи. Шапка-біні - модель, яка буде в моді дійсно завжди - до того ж вона ще й підходить абсолютно всім.

Найкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зимиНайкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зимиНайкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зимиНайкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зимиНайкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зимиНайкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зимиНайкрасивіша українка Ганна Неплях показала, як стильно носити наймоднішу дублянку цієї зими

Укорочені дублянки зараз на піку популярності. Їх носять із костюмами (навіть спортивними), брюками, джинсами та спідницями – це універсальна річ, яка підходить абсолютно під усе.

Нагадаємо, Ольга Сумська у спідниці для білизни та шкіряному піджаку показала стильний сучасний образ для жінок за 50.