Решітка на плиті стане як нова: 3 ефективні способи чищення підручними засобами

Залишки їжі швидко забруднюють ґрати на газовій плиті. Відмити її – не найшвидше і не найприємніше завдання. Можна використовувати різні методи, щоб повернути решітці майже початковий вигляд. Є як мінімум 3 простих та ефективних способи чищення кухонного приладдя.

Решітка на плиті стане як нова: 3 ефективні способи чищення підручними засобами - today.ua

Решітка на газовій плиті стане як нова, якщо знати, як її швидко очистити. Один із найпопулярніших способів – використовувати аміак. Покладіть чавунну решітку на рівну поверхню. Вистеліть пакет і налийте нашатир у пульверизатор. Обробіть поверхню решітки і розгорніть пакет так, щоб її оброблена частина виявилася знизу, після чого знову розпорошіть рідину.

Коли решітка повністю буде покрита засобом, загорніть її у паркет і залиште на кілька годин. Дістаньте решітку, провітріть близько 15 хвилин, після чого промийте губкою у теплій воді. Можна використовувати сухий засіб для чищення, щоб повністю видалити бруд із важкодоступних місць.

Другий спосіб відмити решітку від жиру – використовувати суміш соди та оцту. Змішайте соду з оцтом, щоб утворилася кашка. Залиште засіб для чищення на кілька годин, після чого візьміть жорсткий скребок і засіб для миття посуду. Добре протріть поверхні, а потім промийте чистою водою.

Решітка на плиті стане як нова: 3 ефективні способи чищення підручними засобами Третій і найпростіший спосіб підійде щасливим власницям посудомийних машин. Використовуйте спеціальні таблетки для миття посуду та оберіть високу температуру води. Після програми ви отримаєте ідеально чисту решітку для плити. А якщо якісь частинки бруду і залишаться – їх легко видалити губкою.

Нагадаємо, як швидко почистити мікрохвильову піч від жиру – за допомогою копійчаного засобу, який є на кожній кухні.