Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день

Автор: Анастасия Березовская

Сьогодні, 1 вересня, попри війну, в Україні відбувся Перший дзвінок – у деяких школах він пройшов наживо, а десь учні розпочали навчання онлайн. На честь першого навчального дня фотографіями зі своїми дітьми та онуками поділилися українські зірки, включаючи Лілію Ребрик, Марічку Падалко, Євгена Комаровського, Юлію Саніну, Марину Узелкову та інших.

Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день - today.ua

У особистих акаунтах в Інстаграм знаменитості опублікували сучасні та архівні фотографії зі спадкоємцями. Хтось із них залишився в Україні та відправив дітей до столичних шкіл, хтось перебуває за кордоном, де влаштував дітей до навчальних закладів.

Лілія Ребрик показала свою красуню-дочку, яка пішла до п'ятого класу, а також згадала її перший день у школі.

"Наша доросла п'ятикласниця. А колись було так… п'ять років тому. Радісно та безтурботно…" – зазначила ведуча.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день Відомий український педіатр Євген Комаровський опублікував фото з онукою, зазначивши, що дівчинка навчатиметься в українській школі лише у режимі онлайн.

"Першого вересня в моїй Україні 2022 року - це коли крихітна кімнатка, гордо іменована "дідусиним кабінетом", на півдня перетворюється на внуччин клас для онлайн-навчання. Дід, зрозуміло, потерпить і допомагатиме навчати дітей правильному. Дід обов'язково розповість про те, що таке добре і що таке погано! З Днем Знань!" - наголосив доктор Комаровський.

Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день Колишня дружина В'ячеслава Узелкова залишила своїх дітей в Ізраїлі, де мешкають її родичі. Невідомо, чи її діти навчатимуться онлайн в українській школі, чи ходитимуть до місцевої. Вона лише опублікувала спільне селфі зі спадкоємцями, зазначивши, що це Перше вересня буде не таким, як раніше. Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день Ольга Цибульська опублікувала відео, показавши, як її син пішов до однієї зі столичних шкіл.

"Нестор – другокласник, готовий приймати поздоровлення!"

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Цибульська (@cybulskaya)

Юлія Саніна, солістка гурту The Hardkiss показала свого шестирічного сина Данила:

"Радість у Дані зашкалює на фото, бо слухає у навушниках Papa Roach".

Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день Тренер шоу "Зважені та Щасливі" показала свою доньку Мію, яка розпочала навчання у Великій Британії. Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день До столичної школи в офлайн режимі ходитимуть діти ведучого шоу "Холостяк/Холостячка" Григорія Решетника. Знімками із дітьми поділилася дружина шоумена. Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день Відео із дітьми, які йдуть до школи у вишиванках, опублікувала українська ведуча Марічка Падалко.

"Ще у березні я не була впевнена, що діти взагалі повернуться до Києва, сьогодні вони у своєму місті та пішли до школи", - зазначила вона.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Архівним фото зі своїми дочками-близнючками поділилася Камалія:

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Три роки тому наші дівчатка йшли до першого класу. Нас переповнювали почуття, хвилювання, страх перед новим. Які ж ми були щасливими!"

Ребрик, Падалко, Комаровський та інші українські зірки показали своїх дітей у перший шкільний день Нагадаємо, Олена Зеленська у чорно-білому костюмі зворушливо привітала українців з 1 вересня: "Першого дзвоника могло б не бути".