"Принц Гаррі та Меган, герцог та герцогиня Сассекські, і всі ми в Archewell разом з народом України виступаємо проти цього порушення міжнародного та гуманітарного права та закликаємо світову спільноту та її лідерів зробити те саме", - йдеться у заяві.Нагадаємо, в Україні з'явився сервіс для допомоги один одному у разі евакуації.
14:50
25
лютого
2022
Принц Гаррі та Меган Маркл закликали світ відреагувати на війну в Україні
4928
Онук англійської королеви та колишня американська актриса відреагували на вторгнення Росії на територію України. Офіційне повідомлення принца Гаррі та Меган Маркл з'явилося на сайті їхньої благодійної організації Archewell, названої на честь їхнього сина.
Заява стала першим оновленням подружжя на їхньому вебсайті з листопада 2021 року. Подружжя звернулося незабаром після того, як прем'єр-міністр Борис Джонсон звернувся до народу Великобританії, а також засудив дії Володимира Путіна.