За підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у США

Сьогодні дуже важливий день для першої леді України. Олена Зеленська у США презентувала запуск своєї Фундації. На заході навіть була присутня політик Хілларі Клінтон та актор Метт Деймон.
"Фактично так офіційно втілилось усе те, що я робила з початку повномасштабного вторгнення, допомагаючи нашим людям вижити в нових умовах. Наші лікарні бомбардували – ми вивозили дітей з онкохворобами до безпечних країн. Наші дорослі та діти втрачали й втрачають кінцівки – ми знаходимо для них найкраще протезування за кордоном. Наші жінки через постійний стрес почали народжувати передчасно – і ми завозимо для порятунку недоношених немовлят спеціальні інкубатори з безперебійним живленням", - зазначила Олена Зеленська, додавши, що війна щодня додає нові випробування та завдання, на які потрібно швидко реагувати.
Саме для цього і створено Фундацію Олени Зеленської. За підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у СШАЗа підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у СШАЗа підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у США Перед присутніми перша леді України постала у нестандартному вбранні. Її вибір упав на класичні прямі штани зі стрілками і приталений жакет незвичайного крою з одним довгим кінцем, який вона перекинула за плече, створивши тим самим напівплащ довжиною нижче попереку. Його дружина Володимира Зеленського закріпила гарною брошкою у золотому кольорі. За підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у СШАЗа підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у США Образ Олена Зеленська завершила класичними туфлями на високих підборах та гострим носком, одягла скромні сережки, а волосся прибрала в симпатичну зачіску, залишивши передні пасма обрамляти обличчя. За підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у СШАЗа підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у США
"У центрі моєї Фундації – Людина. На своєму шляху Фундація має три напрямки: гуманітарна допомога, якісна та доступна медицина, освіта. Наше завдання – допомогти життю перемогти", - зазначила перша леді України.
Нагадаємо, Олена Зеленська у широких трендових штанах та українській вишиванці у США отримала унікальний саджанець дерева для народу України.

За підтримки Гілларі Клінтон: Олена Зеленська у жакеті нестандартного крою презентувала особливий проект у США - today.ua