Президент Польщі після візиту в Україну захворів на коронавірус: як почуває себе Дуда

Польські медики підтвердили у Анджея Дуди діагноз: коронавірусна хвороба. Інформацію про хворобу президента Польщі уточнив прес-секретар глави держави Блажей Спихальськтй.

Президент Польщі після візиту в Україну захворів на коронавірус: як почуває себе Дуда - today.ua

За даними прес-секретаря, Анджей Дуда послухався рекомендацій польських лікарів і здав тест на коронавірус. Після отримання результатів, які виявилися позитивними, президент Польщі змушений був піти на самоізоляцію.

Блажей Спихальський додав, що глава держави відчуває себе нормально і підтримує постійний контакт з медичними службами.

Відзначимо, що за даними медиків, інкубаційний період Ковід-19 триває 14 днів. Анджей Дуда десять днів тому з 11 по 13 жовтня перебував з офіційним візитом в Україні, де зустрічався з Володимиром Зеленським, а також брав участь в пам'ятних заходах, присвячених загиблому у 2010-му році в авіакатастрофі президенту Польщі Леху Качинському.Президент Польщі після візиту в Україну захворів на коронавірус: як почуває себе Дуда Анджей Дуда спільно з президентом України підписали ряд двосторонніх угод. Також були проведені переговори, в ході яких обговорювалися важливі для обох сторін питання в різних сферах життя суспільства і розвитку, в тому числі і безпеки, в державі і в світі.

Нагадаємо, раніше глава служби соціального страхування в Польщі розповіла, що заробітчани з України допомогли її країні в найкоротші терміни відновити економіку держави. Тільки офіційно працюючих українців в період карантину налічується понад півмільйона.