Підвищення тарифів на комуналку в Україні скасовується: «інформація є брехнею»

В українському Кабміні просять народ не хвилюватися з приводу прийдешнього підвищення тарифів на комунальні послуги. Нагадаємо, нардеп Олександр Дубинський раніше заявляв, що Меморандумом МВФ передбачено значне підвищення тарифів ЖКГ для українців. Однак Денис Шмигаль спростував цю заяву, назвавши її брехнею. Так будуть чи не будуть дорожчати газ, тепло і електрика?

Підвищення тарифів на комуналку в Україні скасовується: «інформація є брехнею» - today.ua

У зв'язку зі скандалом, що вибухнув навколо питання про підвищення тарифів на послуги ЖКГ для населення, як передбачали експерти, платіжки «потяжчають» на 1000-1500 гривень на місяць, до громадян України звернувся глава Міністерства фінансів Сергій Марченко. Він розповів, що в Меморандумі з МВФ немає пунктів про підвищення тарифів на комунальні послуги, тому народові нема чого хвилюватися.

По даній темі висловився також прем'єр-міністр Денис Шмигаль, заявивши, що слова Олександра Дубинського про підвищення тарифів для населення на вимогу МВФ частково спотворюють інформацію, а тому можуть вважатися брехнею.

Підвищення тарифів на комуналку в Україні скасовується: «інформація є брехнею»Глава Мінфіну Сергій Марченко також спростував думку про вимогу МВФ збільшити тарифи ЖКГ для українців. «Збільшення тарифів не передбачається», - наголосив Марченко.

МВФ вимагає від України, якщо країна хоче отримати кредитний транш у розмірі 5 мільярдів доларів США, впровадити низку реформ. «Щодо програми МВФ — там є реформи, які ми повинні зробити», — заявив міністр.

Дізнайтеся більше докладно, на які умови МВФ Україна погодилася, щоб отримати черговий кредитний транш.