“Помолодшала на 10 років“: прима-балерина Катерина Кухар здивувала шанувальників зміною іміджу

Катерина Кухар наприкінці осені вирішила оновити образ та вперше за довгий час змінила імідж. 40-річна прима-балерина освітлила волосся і похвалилася б'юті-перетворенням перед шанувальниками. Народна артистка України позувала в ефектному яскравому вбранні з пір'ям.

“Помолодшала на 10 років“: прима-балерина Катерина Кухар здивувала шанувальників зміною іміджу   - today.ua

Зірка українського балету завітала до стиліста, який попрацював над її зачіскою. Катерина Кухар продемонструвала результат роботи майстра. Вона позувала на природі. Балерина постала в чорному вбранні, накинувши жилетку в рожево-бузкових тонах.

Балерина багато років залишалася вірною темному кольору волосся. Наприкінці листопада вона вирішила оновити зовнішність та висвітлила локони. Улюбленка публіки розпустила їх по плечах.

“Помолодшала на 10 років“: прима-балерина Катерина Кухар здивувала шанувальників зміною іміджу

Кухар любить яскравий макіяж. Вона залишилася вірною своєму стилю і нанесла виразний мейк з акцентом губи. Їх виділила помада рожевого відтінку. Руку знаменитості прикрасив золотий годинник.

Шанувальники танцівниці адресували їй багато компліментів.

" Дуже личить така зачіска", "Помолодшала на десять років", "Шикарно виглядаєте", "Як дівчина юна, посвіжіли", "Здивували, я вас не відразу взнав", "Красива дуже, майже блондинка, вам дуже підходить!" , "Ого, оце зміни", "Прекрасний вибір, вам не дати ваш вік", "Ефектна дівчина, шкода, що є чоловік", - прокоментували фоловери.

“Помолодшала на 10 років“: прима-балерина Катерина Кухар здивувала шанувальників зміною іміджу

Нагадаємо, уродженка Києва одружена з колегою, прем'єром Національної опери України Олександром Стояновим. Творча пара виховує сина Тимура та дочку Анастасію.

Раніше Катерина Кухар розповіла, як рятувала дітей, коли почалася війна.