Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину

Автор: Анастасия Березовская

Обрати подарунок часом буває дуже непросто, а якщо є ще й якісь правила та забобони, то зовсім нереально. Виявляється, існує перелік предметів, які не можна дарувати, тому що лихо можна принести не тільки в дім друга або близької людини, а й накликати його на себе.

Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину - today.ua

Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину

Згідно з забобонами ножі можуть принести сварки, конфлікти і навіть розставання.

Годинник хоч предмет по собі і хороший, і виглядає як чудовий подарунок, особливо якщо це дорогий або унікальний вінтажний годинник, все ж таки несе погану енергетику. Подарувавши комусь годинник, у житті цієї людини може настати чорна смуга – проблеми почнуться в особистому житті, фінансовій сфері та зі здоров'ям. Не можна дарувати годинник людям похилого віку. Однак погану енергетику цього подарунка можна зняти, якщо обміняти на будь-яку купюру чи навіть дрібницю.

Дарувати порожній гаманець не можна, оскільки можуть початися проблеми з грошима. Такий подарунок краще повернути. А якщо його хочете подарувати самі, краще вкласти в нього хоча б гривню.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Дарувати дзеркало може бути небезпечно як для людини, яка її отримає, так і для людини, яка дарує. Забобона свідчить, що подарувавши дзеркало, людина ризикує "подарувати" і свою красу, удачу та везіння, або ж передати іншій людині свої біди та страждання. У людини, яка отримає дзеркало, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.

Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Незважаючи на те, що перлинні прикраси зараз знову на піку популярності, дарувати перли не можна. Виявляється, він символізує сльози і смуток, і жінка, яка отримала такий подарунок, може довго лити сльози, поки не позбудеться його. Особливо не рекомендується дарувати такий подарунок жінці жінкою.

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак влаштував падчерці вечірку на день народження - подарунок за 20 тисяч та галасливе свято.