Обрати подарунок часом буває дуже непросто, а якщо є ще й якісь правила та забобони, то зовсім нереально. Виявляється, існує перелік предметів, які не можна дарувати, тому що лихо можна принести не тільки в дім друга або близької людини, а й накликати його на себе.
![Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2023/03/shutterstock_746884180-1024x683-768x512.jpg)
Подарунок на невдачу: що не можна дарувати, щоб не накликати біду на себе та близьку людину
Згідно з забобонами ножі можуть принести сварки, конфлікти і навіть розставання.
Годинник хоч предмет по собі і хороший, і виглядає як чудовий подарунок, особливо якщо це дорогий або унікальний вінтажний годинник, все ж таки несе погану енергетику. Подарувавши комусь годинник, у житті цієї людини може настати чорна смуга – проблеми почнуться в особистому житті, фінансовій сфері та зі здоров'ям. Не можна дарувати годинник людям похилого віку. Однак погану енергетику цього подарунка можна зняти, якщо обміняти на будь-яку купюру чи навіть дрібницю.
Дарувати порожній гаманець не можна, оскільки можуть початися проблеми з грошима. Такий подарунок краще повернути. А якщо його хочете подарувати самі, краще вкласти в нього хоча б гривню.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, з яких Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Дарувати дзеркало може бути небезпечно як для людини, яка її отримає, так і для людини, яка дарує. Забобона свідчить, що подарувавши дзеркало, людина ризикує "подарувати" і свою красу, удачу та везіння, або ж передати іншій людині свої біди та страждання. У людини, яка отримає дзеркало, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.
Незважаючи на те, що перлинні прикраси зараз знову на піку популярності, дарувати перли не можна. Виявляється, він символізує сльози і смуток, і жінка, яка отримала такий подарунок, може довго лити сльози, поки не позбудеться його. Особливо не рекомендується дарувати такий подарунок жінці жінкою.