По-справжньому тепло: названі три найкращі наповнювачі для ковдри

Автор: Анастасия Березовская

По-справжньому тепла ковдра - мастхів зараз кожного українця. Людей вже давно готують до важкої та холодної зими. Справа в тому, що через відключення світла багато мешканців часто залишаються без опалення, холодно не лише у приватних будинках, а й квартирах. А тому немає кращого вкладення на сьогодні, ніж у правильну ковдру.

По-справжньому тепло: названі три найкращі наповнювачі для ковдри - today.ua

Три найтепліші ковдри

Синтетична ковдра

Ковдра із синтетичним наповнювачем у рейтингу найтепліших посідає третє місце. Воно, як правило, недороге, легке та дуже тепле. Його можна прати у пральній машині. Однак головний його недолік – немає циркуляції повітря – це погано для тих, хто потіє вночі.

Вовняна ковдра

Популярні зараз

Багатьом українцям не зарахують до страхового стажу період роботи за останні 10 років

З'явився текст мирної угоди, яку Україна відмовилася підписувати навесні 2022 року

У Мережі з'явилась інформація про евакуацію влади з Харкова: коментар ОВА

Українські військові терміново забирають із передової усі танки Abrams: стала відома причина

Вовняні ковдри або ковдри з овечої вовни чудово пропускають повітря та зігрівають. Вони легкі і мають лікувальні властивості. Головне - вовняну ковдру потрібно добре ховати в теплу пору року, щоб її не з'їла міль.

По-справжньому тепло: названі три найкращі наповнювачі для ковдри

Пухова ковдра

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ковдра з наповнювачем з гусячого або качиного пера вважається найтеплішою. Справа в тому, що цей наповнювач забезпечує комфортну температуру та циркуляцію повітря. Найкраще вибирати ковдри з чохлом із натурального матеріалу, так як синтетичний гірше утримує тепло. Якщо пухові ковдри викликають алергію, то віддавайте перевагу тим, на яких є позначка NOMITE. Головний мінус пухової ковдри - складний догляд і необхідність систематичної реставрації, щоб у ньому не завелися шкідливі бактерії.

Нагадаємо, стало відомо, чому не рекомендується спати з грілкою всю ніч - названо головну небезпеку.