Відпочиває у Канаді: Володимир Остапчук поїхав з України та проводить час із дітьми

Автор: Анастасия Березовская

Володимир Остапчук зараз перебуває не в Україні. 37-річний український шоумен вперше за півроку зміг побачитися з дітьми, прилетівши до них до Канади.

Відпочиває у Канаді: Володимир Остапчук поїхав з України та проводить час із дітьми - today.ua

Ні, артист зовсім не втік з України і навіть не платив за виїзд. Йому вдалося поєднати приємне – зустріч із дітьми, з корисним – проведенням благодійного онлайн-аукціону у Торонто. Це вперше, коли Володимир Остапчук зміг побачитися з дітьми, йому навіть не дозволяли спілкуватися зі спадкоємцями, оскільки колишня дружина заблокувала його у всіх соцмережах. Нещодавно шоумен навіть отримував погрози від отця Олени Войченко.

Тим часом український ведучий не відступає і всіляко домагається зустріч із дітьми. Прилетівши до Канади, він узяв маленького Евана та дочку Емілію на озеро Онтаріо, яке знаходиться на кордоні США та Канади. Відпочиває у Канаді: Володимир Остапчук поїхав з України та проводить час із дітьми

"Тут як море, тільки вода не солона. Зрештою, сім'я та діти – все, що у нас є", - підписав Володимир Остапчук спільні фото з дітьми.

Популярні зараз

Пенсіонери отримають до 3100 грн до Дня Незалежності: як подати заявку

Названо найгарячішу точку фронту: росіянам наказали захопити місто за будь-яку ціну

Гетманцев попередив українців про підвищення податків: “Пропозиції будуть радикальними“

Одній категорії українських пенсіонерів підвищили пенсію на 4 тисячі гривень

Відпочиває у Канаді: Володимир Остапчук поїхав з України та проводить час із дітьми Після цього він опублікував знімок свого сина, захопившись тим, наскільки гарними вийшли його спадкоємці.

"Тим часом, у легкому шоці, тому що Еван та Емілія такі красиві. Ви бачили ці вії? Наживо вони ще більше", - зазначив гордий татко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відпочиває у Канаді: Володимир Остапчук поїхав з України та проводить час із дітьмиВідпочиває у Канаді: Володимир Остапчук поїхав з України та проводить час із дітьми Друга дружина шоумена зараз перебуває у Києві. Нотаріус Христина Горняк не полетіла з чоловіком до Канади.

Нагадаємо, Володимир Остапчук показав, як виглядатиме його новий будинок після ремонту – усе з українських матеріалів.