Оля Цибульська висміяла зірок, які почали писати пісні про любов до України

Автор: Анастасия Березовская

Оля Цибульська записала насмішкувате відео над українськими артистами, які після початку повномасштабного вторгнення почали масово записувати пісні про любов до України. Багато хто з них до цього співав російською мовою або й надалі перебуває за кордоном.

Оля Цибульська висміяла зірок, які почали писати пісні про любов до України - today.ua

Оля Цибульська висміяла своїх колег

В особистому обліковому записі в Інстаграм українська співачка опублікувала відео, в якому вона зіграла кількох персонажів.

За сюжетом співачка, яка дуже схожа на Настю Каменських (виглядає і каже так само), і продюсер, який сидить у характерній шапочці, як у Потапа чи Дмитра Монатика, перебувають в Іспанії. Вони обговорюють те, що потрібно записати нову пісню українською мовою про любов до України, і при цьому використовують примітивні прийоми: калину, вишиванку, блакитне небо та поле з пшеницею, і забувають згадати у пісні борщ та сало.

"Мені потрібний новий хіт про Україну, щоб усі українці побачили, як я люблю Україну", - каже Цибульська в образі тієї самої української співачки.

Популярні зараз

Стала відома операція, після якої ПриватБанк може заблокувати картку клієнта

Фахівці назвали найбільш надійний автомобіль Skoda у Європі

Українцям почали надходити платіжки за воду з оновленими цінами: список нових тарифів від водоканалів

У Мережі показали фотографії відродженого Daewoo Lanos для України

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Оля Цибульська (@cybulskaya)

Наскільки відомо, довгий час від початку повномасштабного вторгнення Настя Каменських та Потап перебували за кордоном, а саме в Іспанії – куди вони поїхали у відпустку за кілька днів до вторгнення. І якщо співачка повернулася до України, то Потап боїться та перебуває за кордоном.

Оля Цибульська висміяла зірок, які почали писати пісні про любов до України

Щодо Дмитра Монатика, то він об'їздив півсвіту, даючи благодійні концерти на підтримку України, а також пообіцяв усі свої пісні російською мовою перезаписати українською.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Асоціація одразу з Каменських...вона теж "любить" Україну з Іспанії", "Відео вогонь, але мені сумно, тому що насправді так і є, є люди, які таким "артистам" вірять", "Життєво. .ця шароварщина скрізь", "Це мав хтось сказати", "Це було б смішно, якби не було так сумно", - пишуть користувачі.

Нагадаємо, Слава Камінська засудила колег, які виступають перед військовими: "Не треба їх підтримувати".