“Дуже брудна історія, гірше ніж у Олі Полякової та Ані Лорак“: Анастасія Приходько розповіла про домагання Константина Меладзе

Анастасія Приходько висловилася про період співробітництва із Костянтином Меладзе. Співачка зізналася, що її досвід ще гірший, ніж у колег Олі Полякової та Ана Лорак, які розповіли про домагання музичного продюсера.

“Дуже брудна історія, гірше ніж у Олі Полякової та Ані Лорак“: Анастасія Приходько розповіла про домагання Константина Меладзе  - today.ua

Чоловік колишньої солістки гурту "ВІА Гра" Віри Брежнєвої неодноразово отримував звинувачення у харассменті. Багато артисток заявили, що композитор чіплявся до них і робив непристойні пропозиції. Серед постраждалих – Оля Полякова та Ані Лорак, які публічно викрили Костянтина Меладзе. Анастасія Приходько працювала ним після перемоги у російському телешоу "Фабрика зірок-7". Вона навіть представила РФ на конкурсі "Євробачення-2009", після чого розірвала контракт із заслуженим діячем мистецтв України.

Поп-діва заявила, що у неї виникла психологічна травма після роботи з Костянтином. У неї почали з'являтися панічні атаки, зірка боялася спілкуватися з людьми, їй довелося працювати з психологами. При цьому Анастасія не стала вдаватися до подробиць вчинків колишнього наставника. Вона наголосила, що її проблема набагато глибша, ніж у колег.

"Я буду її розповідати, коли буду в похилому віці. Я не боюся її розповідати, вона просто дуже брудна. Буде бруднішою за історію Олі Полякової та Ані Лорак. Це така у мене психологічна травма, напевно, на все життя залишається, і вона в мене дуже болить… Мені здається, якщо я розповім цю історію, то люди почнуть мене шкодувати і бачити в мені людину, яка скаржиться чи вона слабка", - пояснила Приходько в інтерв'ю Rostyslove Production.

“Дуже брудна історія, гірше ніж у Олі Полякової та Ані Лорак“: Анастасія Приходько розповіла про домагання Константина Меладзе

Артистка вважає, що її можуть засуджувати і питати, чому вона не повідомила про пережите раніше "бо нас таких багато". Анастасія назвала себе сильною людиною, але їй важко пояснити ситуацію.

Приходько дорікнула своїй матері, яка не була її підтримкою. Оксана Михайлівна відштовхувала усі проблеми доньки, оскільки вони були нецікавими.

Нагадаємо, нещодавно Анастасія Приходько розкритикувала репера Потапа та назвала його "говном". Чоловік Насті Каменських присоромив колегу.