Верховна Рада України проголосувала за призначення на посаду голови Міністерства культури нардепа від «Слуги народу» Олександра Ткаченка. Чим раніше встиг заявити про себе політик?
Олександр Ткаченко – один з активних прихильників введення жорсткої цензури у засобах масової інформації. Саме він, разом з іншими своїми однодумцями, займався просуванням законопроекту, який повинен був полегшити можливість блокування через суд будь-яких інформаційних порталів в Інтернеті.
Також документ, який підтримував Ткаченко, містив вимогу до медіа-ресурсів надати детальну інформацію про цензуру на новини і матеріали, в яких розповідається про події в СРСР і Російській Федерації.
Варто зазначити, що даний законопроект був підданий жорсткій критиці від багатьох журналістів України, а також від ряду міжнародних організацій. У результаті, проект закону про цензуру у ЗМІ повернули на доопрацювання в квітні 2020.
Популярні зараз
Українські АЗС збільшили ціни на автогаз
Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу
Аналітики повідомили, як зміняться ціни на продукти харчування в Україні
У 2025 році 88% українських компаній планують збільшити зарплати працівникам
У велику політику Олександр Ткаченко прийшов з медіасередовища, потрапивши в парламент завдяки членству в партії «Слуга народу». Він обіймав посаду гендиректора 1+1 media, а до цього працював заступником гендиректора РЕН-ТВ в 2008 році в Москві. В Україні створював програми для каналів «УТ-1», 1+1 та «Інтер». Деякий час був головою «Нового каналу».
У часи президентства Віктора Ющенка Ткаченко на громадських засадах працював його радником.
З 2019-го року, після перемоги партії «Слуга народу» на дострокових парламентських виборах Олександр Ткаченко був обраний головою Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики в Раді.
Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський поскаржився на проблеми зі здоров'ям.