Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак показала наймоднішу кофтинку цього року: як додати до образу родзинки

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак – стильна молода дівчина, яка переїхала до столиці з української глибинки. Дівчина родом із села та має доньку від попередніх стосунків. Але це не збентежило Мурата Налчаджиоглу, який був настільки зачарований Лілією, що через півтора роки стосунків покликав її заміж.

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак показала наймоднішу кофтинку цього року: як додати до образу родзинки - today.ua

Обранка колишнього чоловіка Ані Лорак активно веде сторінку у соціальних мережах. Вона займається візажем, тому крім особистих фото та кадрів із нареченим дівчина публікує свої роботи.

Минулими вихідними Лілія чудово провела час із подружками у Києві. Вона прийшла на день народження до однієї з них. Незважаючи на те, що РФ обстрілює критично важливу інфраструктуру України, намагаючись занурити українців у морок та холод, у них нічого не виходить. Кафе та ресторани продовжують працювати, а українці – відвідувати ці заклади та насолоджуватися життям.

В одному із столичних ресторанів і розмістилася Лілія зі своєю компанією. Для рідкісної появи наречена колишнього чоловіка Ані Лорак обрала стильний образ. Її вибір упав на трендову кофтинку в рубчик з довгими рукавами, високим горлом та трендовим вирізом на ключиці. Така деталь у гардеробі доповнить будь-який образ і зробить його більш сучасним та стильним.

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак показала наймоднішу кофтинку цього року: як додати до образу родзинки

Кофту з трендовим вирізом можна носити з білизняними спідницями, джинсами, брюками і навіть шортами.

Наречена колишнього чоловіка Ані Лорак показала наймоднішу кофтинку цього року: як додати до образу родзинкиНаречена колишнього чоловіка Ані Лорак показала наймоднішу кофтинку цього року: як додати до образу родзинки

Нагадаємо, наречена колишнього чоловіка Ані Лорак у крихітному топі засвітила пишні груди.