Не підкаблучники, а ідеальні чоловіки: чотири знаки Зодіаку, які носять дружин на руках

Автор: Анастасия Березовская

Є чоловіки, яких заздрісники називають підкаблучниками. Насправді це просто закохані чоловіки, які хочуть зробити дружину щасливою, навіть якщо потрібно виконувати все, що їй заманеться. Астрологи розповіли, що найчастіше вони народжуються під чотирма знаками Зодіаку. Хто ж ці ласі шматочки?

Не підкаблучники, а ідеальні чоловіки: чотири знаки Зодіаку, які носять дружин на руках - today.ua

Чоловіки з гороскопу, які носять жінок на руках

Овен

"Так, дорога", "Звичайно, зроблю", "Вже йду" - найчастіше можна почути від чоловіків, народжених під цим знаком Зодіаку. А все тому, що вони хочуть тішити свою жінку, навіть нехтуючи власними бажаннями.

Тілець

Чоловіки-Тільці некомфортно почуваються на самоті. Вони не впевнені в собі та бояться, що їх можуть покинути. Тому готові виконувати будь-яке бажання своєї другої половинки, щоб порадувати її.

Водолій

Представники цього знаку Зодіаку не поділяють думку, що місце жінки на кухні, а чоловіка – на чолі сімейного столу. Водолії всі побутові турботи поділяють разом із коханою. Якщо вона приготувала вечерю, він прибере зі столу і помиє посуд. Якщо вона підтримує чистоту у будні, він зробить генеральне прибирання у вихідні. До жінки Водолії ставляться як до рівної і завжди раді порадувати її.

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Не підкаблучники, а ідеальні чоловіки: чотири знаки Зодіаку, які носять дружин на руках

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Терези

Представники цього знаку Зодіаку дуже не люблять конфлікти, і впевнені у виразі: "Щаслива дружина – щасливе життя". А тому вони готові зробити все, щоб вона була задоволена: просити прощення, навіть якщо вона винна; зробити чай, навіть якщо тільки сів на диван; зробити масаж ніг; сходити в магазин; та й взагалі все, що кохана попросить.

Нагадаємо, астрологи назвали 4 жінки за знаком Зодіаку, які стають найсуворішими мамами – з ними складно.