У багатьох країнах люди купують ялинки вже на початку грудня, щоб якомога довше мати новорічний настрій. В Україні деякі чекають останнього дня, щоб придбати дерево за знижкою, і зазвичай воно стоїть у будинку чи не до квітня.
Ми вирішили розповісти, за допомогою яких двох лайфхаків вдасться продовжити термін придатності дерева, щоб воно не пожовкло і не обсипалося.
Що зробити, щоб ялинка стояла довше і не обсипалася?
Ялина, ялинка або сосна - кожен бере саме те дерево, яке йому до вподоби найбільше. Трапляються випадки, що ялинка не простояла й тижня, а вже почала обсипатися.
Перше, на що потрібно звернути увагу, принісши дерево додому, де ви його розміщуєте. Це має бути найхолодніша кімната, місце далеко від прямих сонячних променів та джерел тепла - камінів та радіаторів.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Принісши ялинку додому, потрібно зробити свіжий зріз і поставити дерево у відро з мокрим піском. При цьому дерево потрібно періодично поливати, спочатку воно питиме багато, а потім уже менше. Але, як кажуть експерти, краще перелити, аніж недолити.
Ще один чудовий спосіб продовжити термін придатності дерева – підгодовувати його лимонадом. Так, влаштуйте свято і для своєї ялинки. Цукор, що міститься в напої, стане чудовим підживленням для дерева. Для цього чайну ложку цукру потрібно розмішати з однією столовою ложкою оцту на 1 літр води. Перемішавши всі інгредієнти, полийте ялинку. Оцет уповільнить зростання бактерій та утворення цвілі, а цукор забезпечить поживними речовинами.
Нагадаємо, стало відомо, скільки коштують ялинки в Україні.