Національне свято: як Путін відзначить свій день народження

Президент РФ 7 жовтня відзначає 68-річчя. Володимиру Путіну поставили запитання, чи готовий він назвати свій День народження національним святом?

Національне свято: як Путін відзначить свій день народження - today.ua

В інтерв'ю ведучому програми «Москва. Кремль. Путін »Павлу Зарубіну глава держави заявив, що не вважає свій день народження національним святом. За словами Володимира Путіна, він, як і більшість людей в світі, проводить свій день народження в колі друзів і близьких. Російський лідер впевнений, що так повинні святкувати всі люди, незалежно від службового становища.

Нагадаємо, президент Росії, якого на Заході часто називають «російським диктатором», народився в 1952-му році в місті Ленінград, 7 жовтня. Цього року йому виповнилося 68 років.

6 жовтня 2020 року, напередодні 68-річчя Володимира Путіна, його прес-секретар Дмитро Пєсков повідомив пресі, як президент відзначатиме своє свято. Першу половину дня, за словами Пєскова, Путін проведе в робочому кабінеті, оскільки на цей день заплановано ряд важливих переговорів. Свято відбудеться в другій половині дня, коли глава держави планує зустрітися з родичами і друзями.

Нагадаємо, 6 жовтня 2020 р Володимир Путін провів зустріч з головою політичної ради української партії ОПЗЖ. Віктор Медведчук обговорив з російським лідером животрепетні для України питання, зокрема, була піднята тема раніше введених Росією проти громадян України санкцій. У відповідь президент РФ сказав, на що Москва готова піти прямо зараз ...