Народний депутат Сергій Рибалка підозрюється у держзраді через бізнес у Росії: з'явилися подробиці

У правоохоронних органах повідомили про те, що народний депутат від фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Сергій Рибалка підозрюється у держзраді.

Народний депутат Сергій Рибалка підозрюється у держзраді через бізнес у Росії: з'явилися подробиці - today.ua
Фото: racurs.ua

Відзначається, що зараз нардепу України Рибалці інкримінують співпрацю зі спецслужбами Росії.

За словами представника правоохоронних органів, "народний депутат Рибалка, маючи у Липецьку Російської Федерації у власності сім'ї підприємства, можливо, співпрацює зі спецслужбами РФ, чим завдає шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та обороноздатності, а також економічної та інформаційної безпеки України".

Стало відомо, що справу нібито було відкрито ще 18 січня 2019 року.

Також з'явилася інформація про те, що відносно Сергія Рибалки відкрито ще два провадження - щодо можливої ​​торгівлі з "владою" "ДНР" та "ЛНР" і можливого відмивання грошей у 2017 році.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко підтвердив інформацію про те, що проти народного депутата України Сергія Рибалки порушено кримінальну справу за фактом можливої ​​державної зради.

"Так, це правда. Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрили кримінальне провадження проти Рибалки", - підтвердив Юрій Луценко.

Нагадаємо, 5 лютого Генеральна прокуратура України внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Віктором Медведчуком кримінальних злочинів, передбачених ч.1 ст. 110 та ч.1 ст. 111 КК України, який раніше заявляв, що мир на Донбас прийде тільки після того, як регіон отримає автономію у складі України.

"Віктор Медведчук зробив гучну заяву на партійному з'їзді 29 січня 2019 у Києві, заявивши про необхідність створення так званого "автономного регіону Донбас" з утворенням власного парламенту і уряду, а також про закріплення такого статусу в Конституції України..." - повідомила Лариса Сарган, прес -секретар генерального прокурора.

ДЖЕРЕЛОukranews.com