Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить руки

Стилісти в один голос попереджають жінок, що сліпо слідувати моді категорично не можна. Наприклад, деякі модні кольори та дизайн в нейл-арті ідеальні для молоденьких панночок, на нігтях дам постарше такий манікюр буде виглядати жахливо.

Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить руки - today.ua

Недоречний перламутр

Перламутровий гель-лак виглядає на ручках юних дівчат просто чудово. Але руки жінок після 35, коли з'являються перші непомітні оку зморшки, якщо покрити нігті лаком з перламутровим блиском, візуально будуть здаватися недоглянутими і дуже вже натрудженими.

Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить руки

Велика кількість гліттера

Блискітки, мабуть, саме модне віяння в дизайні манікюру навесні 2020. Але будьте обережні, підбираючи нейл-арт. Сяйво блискіток здатне візуально зістарити руки років на 5 – 10.

Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить рукиКвіткові і їм подібні мотиви

Прикрасити 1 нігтик милим хитромудрим малюнком, звичайно ж, можна, від цього ваш манікюр тільки виграє. Але якщо вам раптом захочеться розписати всі нігті букетами яскравих троянд і тюльпанів, або сніжинками, то знайте, що такий нейл-арт не тільки виглядає безглуздо, але і додасть віку рукам.

Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить рукиСмішні картинки і прикольні написи

Мода на смішні зображення та кумедні написи в манікюрі точно жодним чином не повинна зацікавити дорослих жінок. Якщо вам не 16 років, то нема чого «прикрашати» свої нігті мультяшками і різними двозначними слівцями.

Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить рукиЕкстремальна довжина і форма

Чим скромнішими й акуратнішими будуть виглядати ваші наманікюрені нігті, тим молодшими і привабливішими будуть здаватися оточуючим ваші руки. Занадто довгі і загострені нігті у зрілої дами викликають бридливе відторгнення.

Модні антитренди 2020: 5 видів манікюру, який візуально старить рукиДля дорослих жінок ідеально підходить манікюр в офісному стилі. Такий нейл-арт не обов'язково повинен бути нудним і тьмяним, навпаки, він привабливий своєю вишуканістю і стильовими рішеннями.