Багатошаровий боб – модна стрижка для жінок старше 45 років: омолоджує та освіжає обличчя

Багатошаровий боб – одна із стрижок, до яких варто придивитися жінкам старше 45 років. Вона в моді навесні 2023 року, до того ж освіжає обличчя, дозволяючи візуально зменшити вік.

Багатошаровий боб – модна стрижка для жінок старше 45 років: омолоджує та освіжає обличчя - today.ua

Головний елемент стрижі багатошаровий боб – градуювання. Все волосся на голові підстригають шарами - і воно має різну довжину. Нерівномірність локонів дозволяє досягти ефекту легкості та недбалості. Максимальна довжина – до рівня плечей.

Кому підійде багатошаровий боб

Така зачіска опинилася на піку популярності у 90-х роках. 2023-го вона знову повернула колишні позиції і стала однією із найбільш затребуваних навесні.

Багатошаровий боб відмінно підходить власницям тонкого волосся. Він дозволяє зберегти довжину, додати пасмам об'єму – тому вони здаватимуться густішими. Стилісти звернули увагу жінок, що стрижки з чіткими контурами, зокрема боби, є відмінним вибором для жінок після 45 років.

Каскадний боб підійде практично всім жінкам – з будь-якою формою обличчя. Однак потрібно обговорити з майстром, яку довжину волосся краще зробити, а також визначитися з вигідним відтінком волосся. Важливо врахувати, де волосся стоншується природним чином і краще зробити зріз, а не носити посічені локони, які точно не прикрасять.

Багатошаровий боб – модна стрижка для жінок старше 45 років: омолоджує та освіжає обличчяБагатошаровий боб – модна стрижка для жінок старше 45 років: омолоджує та освіжає обличчя

Основна перевага стрижки – її практичність та універсальність. Вона підійде як для прямого, так і для кучерявого волосся.

Багатошаровий боб – модна стрижка для жінок старше 45 років: омолоджує та освіжає обличчя

Укладання стрижки багатошаровий боб

Така стрижка вимагає укладання, інакше виглядатиме недоглянуто. Можна просто нанести на волосся пінку і просушити, використовуючи круглий гребінець та фен. Однак якщо накрутити пасма на бігуді або плойку, вдасться підкреслити шари і зробити зачіску більш романтичною та стильною.

Багатошаровий боб – модна стрижка для жінок старше 45 років: омолоджує та освіжає обличчя

Багатошаровий боб дозволяє експериментувати з укладанням, відмінно вписується в будь-який стиль та образ. Вона не вимагає частого оновлення – відвідувати салон краси достатньо один раз на кілька місяців.

Раніше були названі чотири найкращі стрижки для круглого обличчя: вони допомагають приховати широкі вилиці та пухкі щоки.