Мамина копія: Марічка Падалко показала старшу дочку у день її 14-річчя

Автор: Анастасия Березовская

Марічка Падалко довгий час взагалі не хотіла дітей, а в результаті стала багатодітною матусею. Старша донька зірки телеканалу 1+1 днями відсвяткувала 14-річчя, і українська ведуча поспішила її привітати.

Мамина копія: Марічка Падалко показала старшу дочку у день її 14-річчя - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм Марічка Падалко опублікувала фотографію зі спадкоємицею Марією, яка, як зазначають шанувальники, росте точною копією своєї матусі.

"Моїй дівчинці сьогодні 14! Моя підтримка і опора цей складний рік. За цей рік вона, напевно, виросла найбільше, а найкращою подією стало долучення до «Пласту». А вчора мені вдалося занурити її в мою юність - разом подивитися фільм «Бум». Кажу, там, мовляв, головній героїні, яку грає Софі Марсо, 13 років. В тебе останній вечір, щоб встигнути. Встигли", - зазначила Марічка Падалко.

Дітей ведуча народила від нардепа та журналіста Єгора Соболєва, який зараз захищає нашу країну від російських окупантів. У пари також є 15-річний син Михайло та 12-річна донька Катерина.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні тариф на воду для побутових споживачів перевищив 100 гривень

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Мамина копія: Марічка Падалко показала старшу дочку у день її 14-річчя

"Нереально крута і доросла", "Чудові 14. Нехай доля і наполегливість Марі веде її правильним шляхом", "Здоров'я вашій дорослій, але все ж таки такій маленькій донечці. Ваша копія", "Як хочеться, щоб наші діти більше ніколи не бачили війни", "Вона ваша копія", - пишуть фоловери.

До весілля із Соболєвим, Марічка Падалко була одружена 15 років з іншим чоловіком, якому так і не змогла подарувати дитину.

Мамина копія: Марічка Падалко показала старшу дочку у день її 14-річчя

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Зізнаюся, довгий час я взагалі не хотіла дітей. Була переконаною кар'єристкою! Матерінський інстинкт у мене прокинувся ближче до 30-ти. Ось тільки завагітніти я не могла. Фізично я була абсолютно здорова, але дітей у нас із першим чоловіком, з яким ми прожили 15 років, не було. Цікаво, що коли наші дороги розійшлися, і він, і я благополучно стали батьками", - розповіла раніше в інтерв'ю Марічка Падалко.

Нагадаємо, чоловік Марічки Падалко влаштував ведучий сюрприз: "Перший відгул після Ірпеня".