Лукашенко різко відповів на звинувачення в таємній інавгурації: «Ми нікого не повинні попереджати»

Олександр Лукашенко заявив, що інавгурація президента Білорусі, яка відбулася в Палаці Незалежності в Мінську 23 вересня, не була таємною. Бацька у властивій йому манері досить зухвало відповів західним лідерам, які обурені на їх погляд неправомірною поведінкою Лукашенка.

Лукашенко різко відповів на звинувачення в таємній інавгурації: «Ми нікого не повинні попереджати» - today.ua

Починаючи з дня президентських виборів в Білорусі не вщухають масові акції протесту. Мітингувальники вимагають, щоб Олександр Лукашенко пішов у відставку, а його місце зайняла Світлана Тихановська. Проте, Бацька нації не має наміру залишати свій пост або проводити повторні вибори глави держави.

Несподіванкою для багатьох стала проведена в середу, 23 вересня 2020 року, в Мінську інавгурація. Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Білорусі і приніс присягу на вірність народу.

У той же час, лідери багатьох західних країн відмовилися визнавати Лукашенко президентом Білорусі. Наприклад, литовський сейм на законодавчому рівні затвердив Світлану Тихановську главою Республіки, і саме їй влада Литви має намір надавати підтримку.Лукашенко різко відповів на звинувачення в таємній інавгурації: «Ми нікого не повинні попереджати» Після того, як у Палаці Незалежності пройшло урочиста церемонія інавгурації президента, на Олександра Лукашенка посипалися звинувачення в проведенні таємній церемонії. На що білоруський лідер відповів досить зухвало. Він заявив, що ніякої секретності не було, на захід було запрошено дві тисячі осіб, включаючи представників армії держави. В таких умовах зберегти таємність просто нереально.

А крім того, Олександр Григорович додав, що проведення інавгурації - це внутрішня справа Білорусі: «Ми нікого не повинні із західних держав і взагалі когось попереджати. Це внутрішня справа нашої країни. І критика тільки одна: не те таємниця, не те таїнство»

Відзначимо, що офіційна Москва також прокоментувала таємну інавгурацію Олександра Лукашенка. Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії, заявив, що керівництво РФ не втручається у внутрішні справи інших держав. Також глашатай Кремля розповів, чи буде Володимир Путін вітати свого білоруського колегу.