Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023

Навесні 2023 року в моді ніжні та яскраві кольори гель-лаків. Трендовим став лавандовий манікюр, який може бути як повсякденним, так і святковим.

Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023 - today.ua

Стилісти звернули увагу на вподобання дівчат та жінок. Багато хто обирає лавандовий манікюр – у відтінках бузкового. Вони підходять як для світлої, так і для засмаглої шкіри, виглядають ненав'язливо, ніжно та ефектно. Нейл-дизайн цієї гами кольорів візуально омолоджує руки.

Особливості лавандового манікюру

Лавандовий манікюр чудово виглядає як на коротких, так і довгих нігтях будь-якої форми. Його можна виконати у різноманітних варіаціях. Любительки френча часто вибирають "усмішку" на нігтях у відтінках фіолетового. Головне – вдалий колір нюдового покриття, який має поєднуватись із яскравим акцентом. При холодному відтінку лаванди основне покриття також не повинно бути кричущим.

Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023

Нейл-майстри охоче виконують квітковий дизайн. Важливо не переборщити з малюнками та наклейками. Достатньо виділити на загальному тлі 1-3 пальці, створивши цікавий акцент.

Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023

Колір лаванди можна використовувати тільки для малюнку на нігтях, а основним обрати молочний або бежевий.

Лавандовий манікюр виглядає виграшно лише за професійного виконання. Гель не повинен вилазити на кутикулу, то набагато помітніше, ніж у випадку з нюдовим покриттям. Похибки, які можна легко замаскувати під лаками світлих відтінків, максимально видно на нігтях яскравих кольорів.

Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023Лавандовий манікюр - наймодніший дизайн нігтів на весну 2023

Нагадаємо, що навесні 2023 року популярністю також користується так званий кришталевий манікюр. Його характерною особливістю є напівпрозоре покриття із відблиском срібла.

Любительки яскравого манікюру оцінять сміливіші варіанти, які стали актуальними у цьому сезоні.