“Колумбійця візьмете на Щекавицю?“: Ектор Хіменес-Браво з голим торсом зачарував фанаток

Ектор Хіменес-Браво зробив подарунок своїм шанувальницям та опублікував пікантне фото. 50-річний колумбійський та український шеф-кухар позував із оголеним торсом.

“Колумбійця візьмете на Щекавицю?“: Ектор Хіменес-Браво з голим торсом зачарував фанаток  - today.ua

Суддя популярного телепроекту "МайстерШеф Україна" знявся у відвертому образі. Він приміряв класичне вбрання з білим верхом та чорним низом. Він розстебнув сорочку, оголивши прес. На шиї ресторатора красувався метелик, якого він не став зав'язувати.

“Колумбійця візьмете на Щекавицю?“: Ектор Хіменес-Браво з голим торсом зачарував фанаток

Шоумен постав із підфарбованим волоссям. Він адресував у камеру певний погляд. Виявилося, що таким чином Хіменес-Браво відреагував на останні події у російсько-українській війні. Як відомо, президент РФ Володимир Путін пригрозив нашій країні та її союзникам ядерним ударом.

Українці швидко відреагували на заяви тирана. Дехто запропонував провести оргію на горі Щекавиця у Києві. Ідея викликала у Мережі багато жартів.

"Зважаючи на останні новини, є до вас важливе питання. Колумбійця візьмете на Щекавицю?" - інтригуюче поцікавився улюбленець публіки.

Телеведучий показав, як доглядає за своєю зовнішністю. Він приклеїв під очі косметичні патчі.

“Колумбійця візьмете на Щекавицю?“: Ектор Хіменес-Браво з голим торсом зачарував фанаток

Хіменес-Браво приділяє багато часу фізичним навантаженням. Він зняв на відео одне зі своїх тренувань.

Знаменитий кулінар наочно показує, чому страви, які він готує, не шкодять його фігурі. Вправи Ектора не можна назвати складними, але очевидно, що вони ефективні.

Шанувальники захопилися зовнішністю свого кумира.

"Колумбійський красень з українським серцем", "О! На Щекавиці ще й нагодують!", "Екторе, беріть котел, робитимемо плов, бо треба енергію поповнювати ж", "Я б із задоволенням взяла", "Арестович буде?" , "Дуже хочу навчитися готувати у справжнього майстра своєї справи та класного чоловіка, який щиро любить Україну!", "Ви тільки свисніть і вас візьмуть, куди завгодно!" – зазначили підписниці.

Нагадаємо, що Ектор Хіменес-Браво має молоду кохану. Він рідко показує спільні фотографії в соцмережах.