Як закінчиться війна України з Росією: прогноз карпатського мольфара

Василь Юращук повідомив, чи закінчиться війна Росії з Україною у 2023 році. Відомий карпатський мольфар назвав ключову дату нашій країні - 22 березня. Він заявив, що наші співвітчизники, які втомилися від бойових дій у країні, відчують полегшення.

Як закінчиться війна України з Росією: прогноз карпатського мольфара - today.ua

Езотерик вважає, що вказана дата стане переломним моментом у ході повномасштабної війни з російськими окупантами. При цьому карпатський мольфар вважає, що цього року вона не закінчиться, незважаючи на очікування українців.

"Полегшення дуже велике буде. Ще буде два роки так. Але це вже не біда буде", - зазначив Юращук.

Зазначено, що військові дії продовжуватимуться, проте незабаром загарбники перестануть обстрілювати нашу територію ракетами.

Мольфар оцінив можливість нового вторгнення РФ в Україну з території Білорусі. Він наголосив, що будуть деякі провокації, проте максимальне зло слід очікувати безпосередньо з російської території.

Дворазовий переможець містичного шоу "Битва екстрасенсів" Хаял Алекперов поділився своєю думкою щодо закінчення війни.

Як закінчиться війна України з Росією: прогноз карпатського мольфара

Екстрасенс і ясновидець побачив, що в березні-квітні будуть зміни на краще.

"Я можу помилятися, але ось у цей час щось буде. Далі я не можу побачити. Десь після березня добрі емоції", - повідомив експерт телепроекту "Слідство ведуть екстрасенси".

Раніше прогнозом щодо завершення війни в Україні поділилася астролог Анжела Перл. Вона повідомила, якого місяця очікується переломний момент.