Ця зима може бути непростою для багатьох українців. Постійна ракетна атака по об'єктах критичної інфраструктури призводить до постійних відключень світла, відсутності води і навіть тепла. Поки невідомо, що буде далі, і чи взагалі буде в країні опалення цієї зими, тому потрібно подумати і постаратися самотужки утеплити своє житло.
Як утеплити пластикові вікна?
Зараз пластикові вікна є майже у кожного, однак і вони бувають різної якості. Деякі горе-виробники пропонують неякісний товар, і за підсумками рами пропускають холодне повітря, через що неможливо зберегти тепло у квартирі чи будинку.
Як і будь-яка інша річ, пластикові вікна зношуються, і щоб вони краще функціонували в них, потрібно замінити одну або кілька деталей. Тож завжди є вихід. А точніше один із трьох.
Як замінити гумовий ущільнювач на пластикових вікнах?
Дуже частою проблемою через що продуваються пластикові вікна, є зіпсований гумовий ущільнювач. Він непридатний через холоди і прямі сонячні промені. Щоб його замінити необов'язково запрошувати експерта, це можна зробити самостійно, але доведеться докласти зусиль. Такі ущільнювачі продаються у будівельних магазинах.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Як замінити гумку, можна дізнатися у відео.
Як утеплити пластикові вікна герметиком?
Для утеплення пластикових вікон підійде рідкий герметик на основі силікону, що продається у будівельному магазині. Але ціна може кусатися. Даний матеріал ідеальний для закладення стиків віконної рами з підвіконням, внутрішніми укосами та місць примикання скла.
Для цього потрібно:
- Очистити та знежирити основу стиків.
- Поступово нанести герметик і акуратно розподілити за допомогою будівельного пістолета.
- Гумовим шпателем вирівняти і притиснути поверхню шару, щоб усунути порожнечі.
Детальніше - у відео нижче.
Також своїми руками утеплити вікна можна за допомогою паперової стрічки та малярського скотчу – ними можна заклеїти мікротріщини та запобігти попаданню вітру всередину.
Нагадаємо, як зробити грілку із солі, крупи чи пляшки, якщо відключать опалення.