Як розігріти їжу без газу та електроенергії: два найпростіші способи

Автор: Леся Ловіцька

Більшість українців змушена жити в умовах постійних відключень електроенергії. Дехто залишився і без газу. Названо два прості способи розігріти їжу при відсутності комунальних послуг.

Як розігріти їжу без газу та електроенергії: два найпростіші способи - today.ua

Масовані ракетні удари російських окупантів призвели до того, що мільйони громадян України перебувають в умовах обмеженого електропостачання. Власникам електроплит доводиться хитрувати, щоб мати гаряче харчування. Генератори доступні далеко не кожному. Спробуйте використати такі лайфхаки.

Як розігріти їжу без газу та електроенергії: два найпростіші способи

Свічки

Свічки в умовах віялових відключень електроенергії допоможуть не лише освітити приміщення, але й розігріти страви невеликого об'єму. Потрібно взяти каструлю з низькими стінками або сковороду і поставити кілька свічок. Чим їх буде більше, тим швидше та краще прогріється їжа чи вода. Нагору потрібно поставити решітку для гриля та миску з їжею. Метал відмінно проводить тепло - решітка нагріється навіть від кількох свічок.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Як розігріти їжу без газу та електроенергії: два найпростіші способи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Спиртові таблетки

Найбільш потужною альтернативою звичайним свічкам стане саморобний пальник. Його легко зробити із таблеток сухого спирту, консервної банки з низькими стінками, невеликої миски та фольги. На дно консервної банки потрібно покласти шматок фольги, сухий спирт, а зверху - миску, у якій розігріватиметься їжа. Залишається запалити спирт, після чого почекати, поки їжа нагріється.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 січня електроенергія для деяких жителів країни подорожчає вдвічі. Для решти українців тарифи до кінця опалювального сезону не зміняться і становитимуть 1,44 грн та 1,68 грн за кіловат-годину залежно від обсягу споживання.

Головне