Як відмити липку етикетку з банок або посуду: допоможуть 4 дешеві кухонні засоби

Не кожен виробник дбає про своїх клієнтів, щоб вони могли без проблем зірвати липку наклейку про товар. Іноді доводиться докласти чимало зусиль, щоб зняти залишки паперу або прибрати клей. Ми вирішили розповісти, які чотири кухонні засоби допоможуть у цьому.

Як відмити липку етикетку з банок або посуду: допоможуть 4 дешеві кухонні засоби - today.ua

Як відмити липку етикетку з банок чи посуду?

Спирт і будь-який продукт, що містить цю речовину, наприклад засіб для зняття лаку, допоможе позбутися залишків клею від наклейки. Для цього потрібно змочити ватяний диск спиртом та затерти місце. Або залишити на місці забруднення на деякий час, потім диск змочити ще раз і затерти.

Прибрати старі сліди клею або наклейки зі скляної, дерев'яної або керамічної поверхні можна за допомогою оцту. Знадобиться 6% або 9% оцет, який потрібно нанести на поверхню та потерти жорсткою стороною губки.

Ще один спосіб - розвести соду в невеликій кількості води, щоб вийшла кашка. Її наносимо на забруднення, залишаємо на 5-10 хвилин, через час при необхідності тремо щіткою і змиваємо.

Як відмити липку етикетку з банок або посуду: допоможуть 4 дешеві кухонні засоби

Якщо нанести олію на залишки клею, то від нього не залишиться і сліду. Витримати олію потрібно 20-30 хвилин, а після цього скребком затерти місце, змити залишки олії милом.

Нагадаємо, ми розповідали, як швидко почистити мікрохвильову піч від застарілого жиру: натуральні підручні засоби.