Як позбутися плісняви на вікнах - три копійчані народні засоби

Пліснява на вікнах і дверях не тільки псує зовнішній вигляд вашого житла, але й несе небезпеку для здоров'я. Він може призвести до розвитку алергії, погіршення астми та посилення кашлю.

Як позбутися плісняви на вікнах - три копійчані народні засоби - today.ua

Зазвичай грибок з'являється через підвищену вологість у домі або погану вентиляцію. В ідеалі потрібно замінити вікна та двері, утеплити приміщення або хоча б кілька разів на день провітрювати кімнату.

Але якщо грибок вже з'явився, його цілком можна позбутися. І для цього не потрібно купувати дорогі засоби, підійдуть три копійчані народні .

Три копійчані народні засоби проти плісняви на вікнах

Візьміть звичайний оцет, який, напевно, є на кожній кухні. Надягніть рукавички, змочіть губку в оцті і протріть нею місця з пліснявою. Якщо грибка багато, засіб краще розпорошити на уражені ділянки за допомогою пульверизатора, залишити на годину вступити в реакцію, а потім відтерти губкою. Після цього варто провітрити приміщення.

Більш агресивний засіб - побутовий відбілювач (білизна). Для використання хлорки змішайте її з водою у співвідношенні 1 до 1. Не забудьте одягнути рукавички! Обробіть ділянки з грибком змоченою в білизні губкою, залиште на 30 хвилин, а потім змийте. Цей засіб зможе подолати навіть старий грибок. Після цього обов'язково потрібно провітрити приміщення.

Як позбутися плісняви на вікнах - три копійчані народні засоби

Фунгіцид - найдорожчий засіб, його вартість стартує від 100 грн, і придбати його можна у господарському чи садовому магазині. Засіб потрібно змішати з водою у співвідношенні 1 до 1. Одягнувши рукавички, обробіть вікна та стіни з грибком розведеним фунгіцидом, залиште на 10 хвилин, а потім змийте.

Нагадаємо, як утеплити пластикові вікна – три способи, які під силу навіть недосвідченому господареві.