Грайлива зачіска та піджак у стилі мілітарі: Олена Зеленська знову з'явилася на публіці

44-річна Олена Зеленська провела зустріч із представниками Ізраїлю, щоб обговорити тему психічного здоров'я. Перша леді України розповіла, що на навчання до Ізраїльського центру травми та стійкості NATAL вирушили українські експерти психічного здоров'я – там вони пройдуть навчання, а потім навчать інших фахівців України, щоб допомагати військовим та людям, які постраждали під час війни.

Грайлива зачіска та піджак у стилі мілітарі: Олена Зеленська знову з'явилася на публіці - today.ua

Онлайн-зустріч дружина українського президента провела зі свого офісу у Києві. Перед камерою Олена Зеленська з'явилася в гарному світло-сірому жакеті в стилі мілітарі з цікавими деталями, масивними гудзиками, накладними кишенями та великими лацканами. Цей жакет перша леді України вдягала раніше, щоб дати перше міжнародне спільне інтерв'ю зі своїм чоловіком для британського журналіста Пірса Моргана. Найімовірніше дружина Володимира Зеленського доповнила образ відповідними брюками зі стрілками.

Волосся Олена Зеленська уложила в гарну зачіску – прибрала їх назад, а спереду залишила один підкручений "локон пристрасті". Перша леді одягла гарні сережки і нанесла красивий макіяж, що підкреслює її природну красу.

"Хочу подякувати всім, завдяки кому з’явився цей курс: першій леді Ізраїлю Міхаль Герцог, команді NATAL. Також – посольству України в Ізраїлі та Мінінфраструктури за допомогу в організації та супроводі проєкту і посольству України в Польщі за допомогу учасникам навчальної програми, - зазначила Олена Зеленська. публікації в Інстаграм. – І це тільки початок, бо наша мета – зробити психологічну допомогу такою самою повсюдною, доступною, обов’язковою, як і загальномедична”.

Нагадаємо, Олена Зеленська, наче голлівудська ікона, знялася для відомого модного глянцю у стильних образах.