Дуже схуд: Леонардо Ді Капріо змінився до невпізнання після розставання з моделлю

Останнім часом Леонардо Ді Капріо активно ховається від папараці. Цілком ймовірно, що це пов'язано з історією його романів, тому що всі його дівчата завжди були не старше 25 років. З Камілою Морроне голлівудський актор розстався майже відразу, як дівчина досягла цього "небезпечного" віку.

Дуже схуд: Леонардо Ді Капріо змінився до невпізнання після розставання з моделлю - today.ua

Зірка фільму "Титанік" намагався триматися інкогніто, коли прибув до ресторану Art Basel на гала-концерт CORE 2022 у Майямі. Шанувальники звернули увагу, що Леонардо Ді Капріо змінився.

Після розставання з падчеркою Аль Пачіно актор помітно схуд, що видно неозброєним поглядом. Для появи на публіці Леонардо Ді Капріо вибрав чорні джинси, сорочку вільного крою, білосніжні кросівки і кепку, яку насунув на обличчя так, щоб не було видно очей. Решту обличчя актор прикрив маскою. Через це з'явилися навіть чутки про те, що Лео зробив пластичну операцію і ховається, щоб загоїлися шрами.

Дуже схуд: Леонардо Ді Капріо змінився до невпізнання після розставання з моделлю

Гала-вечір, на який Леонардо Ді Капріо прибув зі своїми друзями Тобі Магуяром та Джаредом Лето, зібрав понад 1 000 000 доларів США, які направили до благодійної організації CORE, яка надає допомогу під час стихійних лих, включаючи гуманітарну кризу в Україні.

Дуже схуд: Леонардо Ді Капріо змінився до невпізнання після розставання з моделлюДуже схуд: Леонардо Ді Капріо змінився до невпізнання після розставання з моделлю

Відомо, що Лео та Джаред стали ведучими на гала-концерті.

Дуже схуд: Леонардо Ді Капріо змінився до невпізнання після розставання з моделлю

Нагадаємо, Леонардо Ді Капріо помітили на побаченні з новою дівчиною - і вона старша 25 років.