Хаскі в блакитному светрі лежав біля торгового центру, але жалість до собаки виявилася марною

Автор: Шевченко Лилия

Пухнастий хаскі, одягнений у блакитний светр, довгий час просиджував біля входу у великий торговий центр. Спокійним та добродушним песиком зацікавилися небайдужі люди, і ось, що їм вдалося з'ясувати...

Хаскі в блакитному светрі лежав біля торгового центру, але жалість до собаки виявилася марною - today.ua

Хаскі не сам одягав щоранку свій теплий блакитний светр, щоб відправитися до входу в торговий центр. Це робила його власниця.

Собака породи хаскі відома багатьом жителям Калінінграда, оскільки вони бачили її кожного разу, коли заходили в один із торгових центрів міста. Пес лежав біля порога одягнений у блакитний светр. Ймовірно, знайшлося багато людей, які бажали допомогти тварині, тому поряд з ним з'явилася табличка з написом, що пес не самотній, він не замерз і не голодний, «собаку не кинули, вона чекає свою хазяйку з роботи».

Хаскі в блакитному светрі лежав біля торгового центру, але жалість до собаки виявилася марноюЩо насправді відбувалося з хаскі в блакитному светрі, вирішили з'ясувати місцеві журналісти. У результаті, їм вдалося відшукати власницю собачки і задати їй декілька запитань.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

У Пенсійному фонді зробили заяву щодо підвищення пенсій у 2024 році

Всім українцям передбачили легальну відстрочку від мобілізації на два місяці

За словами Світлани, пес проживає разом з нею в орендованій квартирі, але, коли вона йде на роботу, собака від нудьги весь день виє. Гучні звуки доставляють незручності сусідам, у яких нещодавно народилася дитина. У жінки не залишалося іншого виходу, як взяти улюбленця з собою на роботу і залишити біля входу в торговий центр.

Хаскі в блакитному светрі лежав біля торгового центру, але жалість до собаки виявилася марноюЩогодини Світлана виходить на вулицю до собаки на десять хвилин, а потім повертається на робоче місце.

Жінка розповіла, що її хаскі – дуже вірний, розумний і слухняний пес. Він ніколи не нападає на людей і навіть вміє правильно переходити дорогу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Єдине, про що хвилюється Світлана, так це про те, що хтось може забрати собаку, тому вона навідріз відмовилася називати журналістам ім'я свого хаскі в блакитному светрі.

Хаскі в блакитному светрі лежав біля торгового центру, але жалість до собаки виявилася марноюПрочитайте також дивовижну історію з життя дівчини, яка повертаючись додому пізно вночі підібрала на узбіччі дороги маленьке кошеня. Вранці дівчина сильно злякалася, побачивши, кого вона прихистила у своєму будинку...